Autor Zpráva
roboti006
Profil *
Ahoj.
Potřebuju radu
1. Mám takový projekt (pro vás asi jako miniprojekt) a v něm potřebuji použít příkaz root.addChild(...).
na místě ... má být jméno objektu (nastavení v "linking") ale mam problem pratele me odkazali na "linking" ale mam českou verzi SW
takže tm neni zadnej "linking" ale nevim jak se to jmenuje češsky prosím napište

no a 2. Mám opět ten samej projektíček a v prvním snímku preloader.
ale problém je ten že když to zkouším objeví se takové to "adobácké" přeblikávání koleček a načítá to takhle jak to zlikvidovat
a udělat tak aby se objevil můj o něco málo vzhlednější preloader?

PS: nvm co s tím myslím že je preloader velkej ale neni to 100% protože hned jak se spusti preloader skočí to na snimek 2(po načtení)
Děkuji
FlashManiac
Profil
tak chtelo by to nejakou ukazku..
jinak co se tyka linking..tak to muzes delat take pres vlastnosti(klik pravym a Properities(vlastnosti) a je to tam take(nepouzivam CZ verzi flashe takze nevim jak se to jmenuje tedka v CZ :) )
roboti006
Profil *
no právě o to jde jak se to jmenuje česky o to mi jde. ve Vlastnostech, tam je akorát třída nebo tk něco nvm k čemu se to používá
ukázku asi netřeba neboť jsem tam radši žádný děcka nedávál ted tam mám akorát "Výsuvné" menu s tlačítky. Po kliknutí na tlačítko by se mělo provést přidání objektu na scénu zkusím se podívat do přednastavených kódů jestli to tam není (návod na nastavení toho názvu) ale myslím že asi ne.
roboti006
Profil *
potvrzuji nic tam není jen ve vlastnostech třída a tam me to navede zadat nějaký newElement či co to je a stejně by mi to nefungovalo když by jich bylo víc a tak dále...
FlashManiac
Profil
roboti006:
no práve.. to je ta trida.. protoze kdyz to pridavas z knihovny volas to takhle:
var instance:objektKnihovny=new objektKnihovny();

a to jak si to pojmenujes v té třídě tak tak to bude linkované pro volání na stage.. kukni na nějaký jednoduchý manuál o flashi :)
roboti006
Profil *
Díky za pomoc našel jsem článek přesně na toto téma ( odkaz )
je tam vše co jsem hledal: zadání pozice kam se má přidat, removeChild atd... takže děkuji všem zainteresovaným.
Jinak po zadání třídy se objeví v knihovně (library) nový sloupec Linkage (alespoň v "English" verzi).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0