Autor Zpráva
kořen
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

dobrý den.

vytvářim na zakázku stránky. dostal jsem hotový flash ve swf a mám ho rozchodit jako odkaz.. protože tohle prý jde udělat jen při vytváření flashe, tak mi někdo poradil ať udělám jiný flash v kterém bude odkaz a načtu do něj ten původní... problém je ten, že s flashem neumim absolutně nic :) ... možná bych na to přišel, ale čas tlačí.... poradil by mi někdo ?
Hanz
Profil
kořen
No doufám, že zvládneš toto:
Vytvoř si nový soubor ve Flashi a nic do něj nevkládej. Jen do panelu Actions napiš:
loadMovie("nazev.swf",1);

To by mělo být vše. Pokuď ti, ale přestanou některé věci v tom SWF co načítáš fungovat, tak je nijak neopravíš a nepůjde s tím nic udělat (tedy pokuď nebudeš mít zdrojový fla).
kořen
Profil
stydim se, ale ten flash fakt nechápu... mám tu okno, kde jsou záložky Movie explorer a Object action... tam vidim i tu položku loadmovie, ale vůbec nevim co s tim.. všechno je neaktivní.... (mám Flash 5, jestli to nějak napoví)
kořen
Profil
to mi fakt nikdo neporadí ?
Anonymní
Profil *
Ahoj, poslal sem ti na e-mail co máš uveden v sekci "O uživateli" ten zdrojovy soubor s akci co ti poradil Hanz.
Akce je na hlavní časové ose v prvním snímku. Místo "nazev.swf" napis spravny nazev tveho swf který tam chceš nahrát. A změn si taky velikost pracovní plochy na velikost kterou má ten tvůj swf.
Snad to zvládneš a pošli odkaz na ten projekt.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0