Autor Zpráva
KiRBEE
Profil *
Dobrý den,

Potřebuju scriptík, ketrý po určité době nehýbání s myší nechá zmizet kurzor myši. Myslím, že by se na to hodil příkaz getTimer() a Mouse.hide(), ale opravdu nevím, co s tím dál... :(

Předem děkuju za radu!
Hanz
Profil
KiRBEE
No to, aby nešlo hýbat myší nejde a to zmizení se dělá jak jsi už řekl tím Mouse.hide()
Funkci getTimer použít nemůžeš, protože udává sekundy od spuštění animace (tém pádem by muselo být to zastavení jen na začátku animace).
Myslím, že tohle by mohlo být ideální:
var interval = setInterval(funkce, 5000);

Mouse.hide();
function funkce() {
Mouse.show()
clearInterval(interval);
}
KiRBEE
Profil *
Děkuju za radu, ale nejsem si jistý, jestli jsi mě přesně pochopil nebo já dělám něco špatně - ten script ^ mám vložit na frame (framy) časové osy?; když to udělám, kurzor zmizi okamžitě a bez varování :D , ale já potřebuju, aby zmizel třeba až 5 sekund po tom, co přestanu hýbat s myší...

Ještě mě něco napadlo (neumím to napsat rovnou, tak to zkusím pseudokódem):

1) neustale zjistuj funkci getTimer() cas od pocatku prehravyni animace a zapisuj vysledek do promenne "1"
2) pri hybani mysi neustale zapisuj do promenne "2" aktualni cas od pocatku prehravani funkci getTimer()
3) neustale delej rozdil promenne "1" a promenne "2" a jestlize rozdil presahne 5000 (ms), funkci Mouse.hide() zneviditelni kurzor

Nešlo by to i takhle? Nebo je to zbytečně složité...?
Hanz
Profil
KiRBEE
var jedna = 0;

var dva = 0;
onMouseMove = function () {
dva = getTimer();
};
onEnterFrame = function () {
jedna = getTimer();
if (jedna-dva>5000) {
Mouse.hide();
} else {
Mouse.show();
}
};
KiRBEE
Profil *
Paráda! To je přesně to, co jsem potřeboval! .) Díky moc!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0