Autor Zpráva
hecam
Profil
Ahoj,
potřeboval bych vědět kde je chyba. Mám zdrojové soubory pro web který je celý ve flashi. ( Konkrétně z TemplateMonster 12005 staženo free) Mám jeden zdroják main.swf, který jsem schopen upravit např. v Sothink swf quickeru. Když web následně spustím je upravená pouze jedna stránka (intro). Chybí mi v tomto souboru někde zdroje pro úpravu dalších stránek a menu.
Chápu to tak že je potřeba dalších souborů swf (třeba company.swf, contact.swf) které je třeba si koupit a vzájemně se to propojí?? Anebo to je nebo může být v jednom souboru main.swf a já to tam nevidím. Dííky za jakoukoli odopvěď.
hecam
flz
Profil
swf nieje zdroják, fla je zdroják

väčšinou býva celá stránka v jednom fla-čku, musíš sa v tom viac pohrabať

ak si neporadíš sám, pošli link na stiahnutie
hecam
Profil
Ahoj, tak jsem se v tom zkoušel více hrabat a máš pravdu nakonec tedy všech pět stránek mám, které jsem schopen překopat do čj a podle obrazu svého. Bohužel si ale nevím rady s dalšími věcmi, konkrétně:
1. nejde mi hotová práce uložit, vždycky když dám (v macromedia flash 8) publish ať už jako html nebo swf, tak stejně se mi objevuje jen originál :(
2. v textu jsou průběžně odkazy, respektive šablona kde by měl být odkaz s dalším textem. Typicky pod článkem "read more" . Chci tam nějaký text vložit tak aby uživatel zůstal na stejné stránce, jenom by se mu v jakémsi "rámci" (možná se tomu říká movie clip?) zobrazil další požadovaný text.
Tyto odkazy všeobecně mě v actionscriptu dost trápí, študuju, ale stále nevím jak to udělat. Vím že je tam nějake_root nebo _patern apod, ale to co chci udělat mi stále nefunguje.
Posílám odkaz na stáhnutí vybraného templatu, kdyby se v tom někdo chtěl hrabat.
Děkuju :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0