Autor Zpráva
xciza
Profil
Hoj,
do školy dělám projekt v adobe flash a vybral jsem si interaktivní mapu pro AC Brotherhood. Představa je udělat něco takového. Jen si nevím rady jak udělat ty checkboxy aby se mě zobrazovaly jednotlivé itemy po zaškrtnutí. Proto prosím o radu, jak na to? Popřípadě kdyby byl nějaký tutorial nebo něco. Předem díky
Martin42
Profil *
asi by to ve flashi teda vypadalo líp :)

ale jednodušší je image map a ta tvoje stránka to taky řeší přes tag map.

www.w3schools.com/tags/tag_map.asp


Sorry, to je tak když to nečtu celý :D

hmm.. javascript? :)
flz
Profil
xciza:
na akej úrovni ovládaš flash?

v podstate si potrebuješ tie rozne objekty rozdeliť do skupín, napr. zbrane, healing, npc, atď.... každá z týchto skupín bude samostatný MC umiestnený nad tvojou mapou. Ku každému MC si vyrobíš samostatný button ktorým mu budeš nastavovať viditelnosť (tj. vypnúť/zapnúť)
xciza
Profil
Martin42:
Předmět se týká pouze flashe, takže to musí být ve flashi.

flz:
No s flashem se učím, ale tak tohle snad zvládnu, jen potřebuji trochu pomoct (nakopnout).

Mám zatím udělané pozadí na kterém mám danou mapu. V knihovně mám vloženy ikony pokladů, pírek... Takže jestli to dobře chápu, tak si vytvořím novou vrstvu, kde vytvořím instance ikonek (pro každou odlišnou ikonu, novou vrstvu) na požadovaném umístění. Všechny v jedné vrsvě budou MovieClip.
Ale jak pak vytvořenému tlačítku nastavím, že při kliknutí na něj, se má ta a ta vrstva skrýt/zobrazit?
flz
Profil
xciza:
v akej verzii AS pracujes?
xciza
Profil
Zatím ještě v AS 2.0

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0