Autor Zpráva
franta
Profil
Mohl by mi někdo poradit. Mám vytvořenou Flash animaci,která obsahuje několik textových polí.Některá pole jsou vstupní,některá se plní dynamicky. Dále mám vytvořenou stránku v ASP.net,kde vkládám příslušnou Flash animaci.Potřeboval bych zjistit jak se odkazovat na webové stránce na příslušnou animaci. Třeba když zadám do vstupního pole flash animace nějakou hodnotu tak abych přímo na webové stránce zjistil která hodnota byla právě v tomto textovém poli zadaná.Tuto hodnotu bych potom někam uložit do nějaké proměné(Kdo trochu rozumi ASP.net tak třeba do DataGridu a jeho funkcí edit bych tuto proměnou načetl zpátky do Flash mx animace na webové stránce,hned po stisknutí tlačítka datagridu edit).Takhle bych zadal několik hodnot do textového pole Flash animace a naplnil bych datagrid těmito hodnotami a když bych stiskl příslušné tlačítko na daném řádku tak by se mi zobrazil obsah daného vstupního pole flash animace.
(samozřejmě to ukládáni do datagridu je přes sql )
Miroslav Charvát
Profil
No, snad jsem to pochopil dobre :o)

Dal bych do Flashe script, ktery bude slizavat hodnoty ze vstupnich poli a napr. pomoci xml.senAndLoad komunikovat s ASP. Iniciacni tlacitko bych dal primo do Flashe. ASP vyridi vse s databazi a posle zpet jine xml, ktere si rozparsujete a naplnite obsahem prislusne promenne.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0