Autor Zpráva
Vesa90
Profil
Dobrý den,

flashový banner se mi zobrazuje jinak u prohlížeče IE. Zobrazuje se jako menší banner, zkoušel jsem přenastavit parametry, aby seděl do rámečku, ale poté v Mozzile byl zase moc velký. Nevíte kde je chyba? Ještě by mne zajímalo, jestli nevíte, proč v Google Chrome se nezaoblují rohy u banneru? Odkaz na stránku: www.ayron.8u.cz

Díky za odpovědi
weroro
Profil
Rohy musia byť oblé už v tom flashi, nedajú sa zadefinovať pomocou CSS.
Z toho Javascriptu skús vyhodiť tento riadok params.scale = "noscale";
Vesa90
Profil
Tak jsem to dal pryč a je to zobrazené ve všech prohlížečích stejně, akorát s rozměrami, které nesedí podle nastavení banneru. Kde tedy změním rozměry banneru? Oblé rohy ve flashijdou udělat jak? Díky
weroro
Profil
Aké majú byť tie rozmery? Daj čísla.
Tie rohy musíš urobiť priamo pri vytváraní (kompilácii) toho flashu alebo si vo flashi naprogramovať kontajner do ktorého budeš ten tvoj flash načítavať a tak urobiť oblé rohy, alebo dať nad ten flash priesvitný obrázok so zaoblenými rohmi.
Vesa90
Profil
Rozměry jsou šířka: 950px a výška: 358px.
weroro
Profil
Cez HTML to nejde. Povedz človeku, ktorý ti to vytvoril nech odstráni zo zdrojového súboru Stage.scale = "noScale";
Vesa90
Profil
Právě na tento banner jsem zakoupil licenci přes internet, ale mám všechny soubory k tomu. Projel jsem Javascript, soubor .FLA a nikde jsem nenašel Stage.scale. Kde přesně bych to měl najít?
weroro
Profil
Niekde v ActionScripte by to malo byť zapísané, ale kde presne to neviem, lebo netuším akú má daná aplikácia štruktúru.


alebo skús hľadať scaleMode
Vesa90
Profil
V tomhle se dost nevyznám, proto jsem to i kupoval. Jak se doklikám do toho ActionScripte? Je to někde když otevřu soubor .FLA v Adobe Flash professional a jak dál se kam proklikat? Či je to v jiném souboru. V tom .FLA jsou v Library akorát dva druhy písma a pak ten banner.
weroro
Profil
Otvor FLA a stlač F9 zobrazí sa ti panel do ktorého sa píše ActionScript, a tam sa v tom panely na lavej spodnej strane preklikaj všetkými scriptamy a hľadaj. Ak máš v tom tvojom balíčku aj súbory s príponou AS a tak prezri aj tie. Ak nájdeš niečo kde sa vyskytuje scale alebo scaleMode skopíruj ten riadok sem.
Vesa90
Profil
Tak tam jsem se proklikal už dřív, ale bohužel tam není ani slovo. Viz obrázek:
http://imageshack.us/photo/my-images/812/bannerhtg.jpg/
weroro
Profil
To je nejaký komponent. Hmm, dosť blbé. Komponent len, tak ľahko neupravíš. Bohužiaľ. Nie je v nastavení toho komponentu taká položka (scale)? Nenapadá ma už nič iné, iba že by sa to dalo nastaviť alebo treba vyrobiť loader na ten tvoj flash a ten loader zadá nadradený príkaz scale. V akej verzii flash to máš otvorené? Vieš to uložiť do CS3 a uploadnúť? Pozrel by som sa na to (aspoň na tie nastavenia). Ten loader ti vyrobiť neviem ak je to v ActionScript 3.0.
Vesa90
Profil
Tak v CS6 to jde uložit maximálně do CS5, tak snad to bude fungovat, když tam další možnost nenabízí, poslal jsem ti to na mail, co tu máš.
weroro
Profil
CS6-CS5-CS4 neotvorím v CS3
Vesa90
Profil
Nenašel jsem způsob, jak to dát do CS3, tak jsem se rozhodl napsat přímo autorovi "Flashcreed Team". Odepsali v podstatě ihned, že mám změnit rozměry banneru v souboru .xml a .html. Tudíž reálná velikost je: šířka: 950px a výška: 358px, ale banneru: šířka: 1128px a výška: 379px. Nemůže to v budoucnu dělat problémy? Zatím to je zobrazené dobře v prohlížečích, ale musím mít v souboru .html smazaný příkaz params.scale = "noscale";.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0