Autor Zpráva
Coder
Profil *
Nazdar,
mam nasledujici problem a potreboval bych poradit.
Vytvoril jsem si jednoduchy prehravac ovladajici animaci (nekolik tlacitek jako play, stop, rewind apod.) a chci, aby se zobrazil (zespod vjede do animace, jednoduchy MC)kdyz pohnu mysi. A kdyz prestanu hybat mysi, aby zustal po kratkou dobu stat a pote se znovu schoval.
Neco jsem vytvoril a dela mi to co nechci, MC se spusti hned a porad se opakuje, pri kazdem pohybu se spousti znovu - Hruza
Prosim poradte, vim ze to jsou hodne primitivni otazky, ale ja jsem pouhy zacatecnik.
Diky moc za kazdou odpoved....
Hanz
Coder
var a = false;

var cekam = 0;
onMouseMove = function () {
a = true;
};
onEnterFrame = function () {
if (a == false) {
cekam++;
if (cekam == 50) {
// Sem script pro zasunutí
}
}
if (a == true) {
//Sem script pro vysunutí
cekam = 0;
}
a = false;
};
Coder
Profil *
Ahoj,
diky za odpoved, ale jeste jestli muzu bych se potreboval zeptat (protoze mi to nefunguje).
Tady ten script mam priradit cemu? tomu prehravaci? Ja ho mam totiz jako graphic takze ho asi mam dat jako MC. A ty scripty pro vysunuti a zasunuti maji byt jake? Mam vytvorene 2 mc: vysunuti a zasunuti a ty jsem tam priradil ale nevim jestli to je dobre.
diky
mynewbeginning
Hanz
Coder
Tohle máš dát přímo na hlavní časovou osu. Ty scripty pro vysunutí a zasunutí jsou podle toho jak to máš dělané, ale nejčastěji:
nazev_mc_ktery_se_ma_vysunout.play();

Tohle může být pro vysunutí i zasunutí, ale jen v tom případě, že je to v jednom MC. Části (vysunuto a zasunuto) si odděl pomocí stop();
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0