Autor Zpráva
miloš
Profil *
ahoj poprosil by som o radu
do index.swf som nacital pomocou loadMovie externy swf .V indexovom mam cez polovicu instanciu "auto" a chcel by som v tom externom swf dat este tlacitko zo scriptom loadMovie ineho externeho swf s tou istou poziciou a velkostou ,ale aby som mohol pomocov setProperty dat tej instancii "auto" v hlavnom "index.swf" _visible=false . Moj problem spociva v tom ze tu instanciu "auto" neviem zacielit. Skusal som uz kadeco napr.

on (release) {
_root._parent.auto._visible=false;
loadMovieNum ("kontakt.swf", 1)
}

aj kadeco ine, ale to uz radsej ani nenapisem lebo to su hluposti .
Mozno sa to tyka uplnych zakladov , neako mam s tym problem . Najde sa niekto kto by poradil alebo ma upozornil ze sa to takto neda ? Ďakujem
Hanz
Profil
miloš
on (release) {
_parent._visible=false;
loadMovieNum ("kontakt.swf", 1)
}

Teď možná bude problém v tom, že po načtení se to samo zvyditelní, ale nejsem si jistý.
miloš
Profil *
Hanz aj tom skusal nic to nerobi , ono sa to sprava ako keby _parent.auto._visible=false hladalo cestu stale iba v tom externom swf skusal som mu zadat aj cestu , je to blbost ale nieco ako

("index.swf",auto.)_visible=false :)) ja viem to je blbost

asi sa to takto neda ovladat z externeho swf :( ci malo by sa dat ?
Hanz
Profil
miloš
Tak asi jsem nepochopil jak to máš udělané, takže to adresování máš asi špatně, ale každopádně jak jsem psal tak po načtení se to zviditelní!!
miloš
Profil *
zavesil som to sem http://www.kovactransport.sk , ked kliknes na galeriu ,kamion zmizne a nacita sa galeria ale ked kliknes na vozovy park a pod textom na galeriu tak sa nacita externe swf ale kamion nezmizne - neviem ho z toho externeho swf adresovat . dik za trpezlivost ;)
Hanz
Profil
miloš
No to je těško, když nevím jak to tam vypadá. Nejlépe by bylo, kdybys mi to poslal a já se na to mohl podívat.
miloš
Profil *
cau hanz tak sa mi to nakoniec podarilo , cely problem bol v tom ze som externe swf nenahraval do MC v hlavnom swf potom uz len naozaj stacilo zapisat v tom externom swf

_root.auto._visible=false;

vsetko funguje tak jak ma dik za ochotu a pomoc ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0