Autor Zpráva
ondra
Profil
Dobrý den.

Dostal jsem se do menšího problému:

Vytvořil jsem animaci (Flash 8), vyexportoval do SWF v. 6 a bez problémů otestoval v samostatném Flash projektoru. Správně chodí i v Mozille. Bohužel ale nefunguje v Exploreru. Funkční v Exploreru je animace pouze tehdy, když ji buď exportuju ve verzi SWF 8, což je pro web ne příliš praktické, nebo když při exportu zaškrtnu možnost vzdáleného debuggeru ("Debugging permitted"), což taky pro uživatele moc není příjemné. Netušíte někdo, kde je problém?

Díky.

ondra
ondra
Profil
Tak se omlouvám za paniku, už se to vyřešilo. Řešení mi však přijde podobně nelogické jako ten problém: Nápravou se ukázala být úprava pohybu po hlavní časové ose filmu. V původním jsem z prvního snímku skočil na snímek 40 (abych si nechal nějaké místo na preloader a bůhvíco by mě ještě napadlo přidat), kde se provedla samotná animace. Z nějakého důvodu však akce ve snímku 40 neproběhly. Pokud na hlavní ose nechám jeden snímek proběhnout a na 40. skočím až ze snímku 2, vše funguje normálně. Jsem rád, že to už funguje, ale nerozumím tomu. Nejsem programátor, ale myslel jsem si, že mám aspoň selský rozum... Ale když ten se popře, radši už si nemyslím nic a pracuju dál, termín se blíží...

Ondra
ondra
Profil
Bohužel, stejně nechodí, když se nahraje na web. Problém zůstává. Až po reloadu se vše rozběhne normálně. Nedává mi to smysl. Nevíte někdo?
yenna
Profil
V původním jsem z prvního snímku skočil na snímek 40 (abych si nechal nějaké místo na preloader a bůhvíco by mě ještě napadlo přidat), kde se provedla samotná animace.

Pochopila jsem správně, že první snímek na časové ose máš něco jako Vstupte, a od druhého snímku až do 40. máš celou animaci preloaderu, a od 41. maš teprve hlavní stránku?
Nestačí, když budeš mít Preloader jako Movieclip, na jednom snimku hlavní časové osy....?
můžeš si tam pak přidat, co chceš...

navod:
http://flash.jakpsatweb.cz/index.php?page=preloader
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0