Autor Zpráva
anomim
Profil *
Tak půjdu hnedka k věci, ale předem upozornuji že si to čtete na vlastní nebezpečí :)
Chtěl bych si udělat kopletní internetové stránky ve flashi, už s ním jisté zkušenosti mám ale nevim jak vyřešit problém s podstránkami.Vím že celé stránky se dají udělat způsobem že mám několik klíčových snímků a v každém z nich je obsah toho co tam chci mít, v každém snímku jsou taky tlačítka pomocí nichž přeskakuji na časové ose a tím se na celích stránkách pohybuji.Jenže tenhle způsob se mi zdá dost nepraktický, pokud bych chtěl třeba upravit galerii na stránkách, musel bych kuli tomu mazat ze servru celé stránky a znova je tam dávat . Tak jestli by mi někdo neporadil jiný způsob jak udělat podstránky (např: uvod, download atd...) Taky mě napadlo že bych mohl mít několi samostatných swf ( samozřejmě i s vygenerovanými html)
a nějak je do sebe načítat ale nevim jak :( Za případné rady předem díky
Anonymní
Profil *
kamo, nastuduj si LoadMovie(), spravis si index.swf a zneho budes klikat na dalsie *.swf....
...nezabudni na UnLoadMovie()...
pepa
Profil *
A kde si to mám jako nastudovat?? Já už sem to takle zkoušel, ale když mám třeba ten index 1 a z něj si otevřu dejme tomu index 2 a v tom indexu 2 budu mít další tlačítko na nějakej jinej obsah tak to nefachtí protože ten skript je v jinym swf než v kterym je to co chci načíst nebo unloadnou....No nevim jestli to někdo pochopil ale vono se to blbě popisuje
Timy
Profil
pepa
A kde si to mám jako nastudovat??
http://flash.jakpsatweb.cz/ zkusil bych to tady ;-) nic lepšího asi neseženeš.
anomim
Profil *
Hmm, a nešlo by ještě tohle: Měl bych několik souborů html a v každym tlačítka který by mi ty soubory otevírali pomocí ůnějaké" funkce která by to html otevřela v tom samim okně ???
fenrir
Profil *
No to není vubec přece problém když otevřeš v stejném okně víc swf souborů tak oni můžou mezi sebou normálně komunikovat, teď nevím z hlavy jak to je ale mám pocit že něco jak LocalConnection nebo tak něco pro to existuje. Zejtra na to mrknu v práci a hodim to sem psal sem to už asi před rokem nebo dvěma a už se mně to vykouřilo z hlavy.
habendorf
Profil
Chtěl bych si udělat kopletní internetové stránky ve flashi

To IMHO není zas tak dobrý nápad.
anomim
Profil *
Chtěl bych si udělat kopletní internetové stránky ve flashi

To IMHO není zas tak dobrý nápad.

No jako vzhedem k tomu že tam budu mít hodně animací atd. tak mi to připadá jako rozumné řešení...
btw kdybych chtěl udělat něco jako internetový obchod tak tam je jasné, že by bylo lepší sáhnout po jiném programu než Flash ;)
Meloi
Profil *
Musím říct, že tenhle dotaz je fakt ta nejblbější otázka :))).
...
No a taky kromě spousty návodů, helpů, na webu či ve Flashi, existuje i spousta dobrých knih.
bady
Profil *
To IMHO není zas tak dobrý nápad.
co znamena IMHO ?
bady
Profil *
Nejblbější otázka co tu kdy byla

vyhral som? heh... :))
Billy Bob Bean
Profil
Nejjednodušší je mít komplet udělanej index a na pklačítko si dát akci getURL(), tam potom hodit odkaz na další swf, ale bez html, protože prohlížeč to dokáže otevřít i bez html. Jenom u indexu je html potřeba. Ješte doplnim Fenrira: jednotlivé animace mezi sebou můžou také komunikovat pomocí Java Scriptu.
nic
Profil *
jka si můžu udelat internetové stránky?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0