Autor Zpráva
Fojta
Profil
jak mam udelat,kdyz mam button CLOSE .....tak kdyz na nejkliknou cele okno se zavre???
Hanz
Profil
Fojta
Okno čeho? Okno Flashe, nebo HTML stránka s flashem.
Fojta
Profil
html stranka s flashem
Hanz
Profil
Fojta
on (release) {
getURL("javascript:window.close();");
}

Nakonec bys mněl udělat ještě jednu úpravu v HTML a to změnit jak u EMBED tak u OBJECT hodnotu allowScriptAccess na always
Fojta
Profil
OK...dikec
Fojta
Profil
a este bych se chtel zeptat...mam nakej button a chci, kdyz na nej negdo klikne tak najede na jeho domovskou stranku...jde to??(HTML stránka s flashem)
Hanz
Profil
Fojta
Ťeško říct. Flash to neumí, ale pokuď to umí javascript tak stačí tu javascriptovou funkci dát místo toho window.close();
Fojta
Profil
s tim zavrenim okna mam mensi problem,pac v IE se mi zavre, ale v Firefoxu se mi zavre jen negdy nahodou....nevite cim to je??
Fojta
Profil
prosim help me!!
Dipsy
Profil *
s tím sem se taky setkal.. resp. ne v kontextu flashe, ale zkoušel sem přiřadit obrázku funkci window.close(); a prostě ve firefoxu to nefrčí... mám takové podezření, že Firefox je tak SUPER až prostě javascript někdy sabotuje. Minimálně některé jeho vlastnosti, funkce a pod.
Dipsy
Profil *
tak víš v čem je řešení ? okno, které ve firefoxu chceš metodou window.close(); zavřít musíš metodou window.open(); otevřít... tudíž okno, které neotevřeš metodou window.open(); nemůžeš zavřít metodou window.close();... holt posraný firefox no : - ))
Dipsy
Profil *
na druhou stranu firefox používají jenom lamy, takže vesele šupej window.close(); protože v IE to frčí
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0