Autor Zpráva
Pompo
Profil
Na svých stránkách jsem si před delším časem udělal flashovou animaci, ale teď jsem zjistil, že například Opera mi ji nechce zobrazovat. Domnívám se, že Opera už Flash nepodporuje. Myslíte, že by to vyřešil převod souboru swf do html 5? A má někdo tip na funkční konvertor? Ale ten můj soubor má něco přes 7 mega.
Díky za rady.
weroro
Profil
var FO = { movie:"http//:hajek-rodokmen.info/flash1/flash/PrvniCastProRodokmen.swf", width:"1014", height:"700", majorversion:"8", build:"0", xi:"true", wmode:"transparent" };

Zvýraznená časť je nesprávne. Má to byť http://

V každom prípade je potrebné aplikáciu celú preprogramovať do HTML5. Jednoduché konvertovanie nie je podľa mojich terajších vedomostí možné.
Pompo
Profil
weroro:
Děkuji za odpověď a odhalení trapné chyby. Teď už to jede alespoň v prohlížeči Microsoftu. V Opeře to stále nechce jet. Je ale zajímavé, že například MZA Brno má naskenované matriky a pro jejich zobrazení používá flash a ty Opera zobrazuje normálně.
Celé to přeprogramovat asi nepůjde, protože jsem použil jeden free swf soubor a upravil si ho pro své potřeby. Zdrojové soubory k dispozici nebyly.
Ještě jednou děkuji.
Radek9
Profil
Pompo:
Mozilla před pár lety tvořila projekt Shumway. Netuším ale, jak se to používá, a co všechno to zvládne naemulovat. Pak jsem našel i nějaké další, asi je budeš muset vyzkoušet:
github.com/swf2js/swf2js
github.com/tobytailor/gordon
Pompo
Profil
Radek9:
Díky za info. V každém případě to vyzkouším.
Ještě jednou díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0