Autor Zpráva
xxxx125
Profil *
Dobrý deň, vo flashi ešte neviem robiť a na stránke www.inspired.sk som našiel možnosť stiahnuť si rôzne súbory .php a .fla a neviem ako ich dostať do web stránky, ďakujem :)
jozob
Profil
Súbor .fla na stránku nedostaneš. Musíš ho exportovať do .swf alebo .gif a pod.

Súbor .php dostaneš na stránku jednoducho copy&paste alebo napríklad pomocou kódu:
<?php
include("subor.php");
?>
V obidvoch prípadoch musíš súboru (do ktorého vkladáš PHP) zmeniť príponu na .php
xxxx125
Profil *
spravil som: do prázdeneho zdrojového kódu som dal ten kód čo si mi dal ty a (samozrejme s mojím súborom) a dal uložiť ako niečo.php....ale ešte mi to stale nejde...čo som urobil zle?
Hanz
Profil
xxxx125
fla tam nikdy nedostaneš. Musíš je vyexportovat do SWF
jozob
Profil
xxxx125
A čo Ti zobrazí? (Na PHP potrebuješ server s podporou PHP. Ak server nemáš doma, môžeš využiť hosting)
xxxx125
Profil *
Nezobrazi sa mi nič. Ale teraz som našiel celý kód na zobrazovanie kto má meniny a podobne ine kódy, a rozmýšlam že ako to mám vložiť do zdrojového kódu aby to išlo? Lebo skúsil som to ja, dal som priponu .php ale ďalej sa to zobrazovalo iba v Notepade.
Lion
Profil
Ahoj
Potřeboval bych poradit. Chtěl sem udělat menu něco jako bylo na starých pragotronech zobrazení času (informační system na nádraží).
viz:ukázka
Ale ja bych to chtěl použít jako menu.
Představa: příjdeš na stránky nalistuje se ti obsah menu (nejlépe z SQL) a po zvolení odkazu by se tam už nezobrazilo zase menu ale třeba: Ahoj naše fotogalerie. Po najetí kurzorem by se tam zase nalistovalo menu.

Nevim mozna je to blbost. Ale byl bych rad kdyby me nekdo poradil jak na to. Moc diky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0