| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| pudlik Profil |
#1 · Zasláno: 22. 1. 2006, 13:22:49
potřeboval bych poradit jak udelat abych po stisknuti tlacitka pozastavil hudbu a dyz to tlacitko znovu kliknu tak ta hudba pojede dal(od toho mista kde sem ji zastavil ne od zacatku) ...diky.
|
||
| Hanz Profil |
#2 · Zasláno: 22. 1. 2006, 13:37:28
|
||
|
Časová prodleva: 20 let
|
|||
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.
0