Autor Zpráva
248
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Příjemně mrazivé dopoledne!
Právě jsem vyexpedoval čistě Flešovou stránku, jež, žel Bohu, leckdes nefunguje, dle ordinerního pořádku, ačkoli na mém kompu a na kompech mnou navštívených nevybočuje chování výše zmíněné z předem dommluvených pravidel...
Jediné co mě napadá je, že cílový uživatel nevlastní Player8.
Pokud tomu tak je, jak to co nejelegantněji uzařídit..? Díky

Zde příklad pro ilustraci
Hanz
Profil
248
Jediná možnost je uložit to pro Flash MX 2004 (ale nesmíš tam používat nic co je nového až ve Flashi 8).
flz
Profil
zaujimave je, ze flash player 8 mam ale aj tak ho chce instalovat
habendorf
Profil
Mně to jde v pohodě. Jen je to nějaký pomalý, ale to je asi záměr.
248
Profil
Hm, no, zas takovej záměr to neni. Soubor má asi 130 kB, tak nevim, co to blbne.
Nemůže to bejt množstvím vrstev na ose? Je tam i pár vnořených časových os.
Mátě nějakej nápad jak to urychlit?

Jako MX2004 jsem to uložit zkoušel, žel je to celé v "Osmičce" a "Dvatisícečtyřka" to neskousne...
flz
Profil
mas tam vela priehladnych objektov, to preto
248
Profil
Jsem to ale palice dubová: "priehladny" mi evokuje český ekvivalent slovu "přehledný", což ale ve větném kontextu nemá smyslu...co je"priehladny"?
Hanz
Profil
248
Průhledný :o)
248
Profil
:-)))
habendorf
Profil
OT: To mi připomíná, když tu kdysi jeden vážený člen (jmenovat nebudu) považoval "spätné linky" za "špatné linky" a pořád si s tazatelem nerozuměli...
248
Profil
Hm, vono když jsem byl několikrát tejdně kojenej slovenskym večerníčkem a tajně za křeslem pozoroval film s hvězdičkou od našich bratrů, bylo s tou řečí větší sepětí. Dneska prej malý děcka vůbec nerozuměj. Ale to už jsme v jiný diskusi...omlouvám se.
habendorf
Profil
Jo, my odkojený Gabo Zelenajem a Igorem Telekim ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0