Autor Zpráva
HC
Profil *
Dobry den,
oprasil jsem flash, a nyni mam vcelku zasadni problem. Udelal jsem pozadovany vysledek, je to animace s pouzitim motion tweenu, jenom prolinacky pomoci nastaveni alfy. Nicmene, ted jsem zjistil ze potrebuji, aby vysledny swf mel uplne jine rozmery, nez melo defaultni platno - jakmile zmensim, vsechny objekty jsou mimo muj novy rozmer, a v SWF nejsou videt. Pokud je jednoduse premystim, tak tak je motion tween vrati do puvodni polohy. A nechce se mi v kazdem keyframu davat vse rucne dokupy. Existuje reseni?

P.S.: jeste jsem se chtel zeptat, kdyz mam typ clip, zda-li ho muzu jen tak donutit aby pri kliknuti na nej se otevrela URL, nebo je ho nutne menit na button.

Dekuji moc!
Hanz
Profil
HC
Záleží na tom, zde to hceš všechno jenom zmenšit, nebo to posunout, tak, aby se to tam vlezlo. Jestli posunout tak to jednoduše nepůjde. Jestli zmenšit tak se dá na liště pod časovou osou je tlačítko Edit Multiple Frames a když na něj klikneš tak se ti zobrazí obsah všech snímků a jde vybrat i editovat (všechny snímky najednou).

Jo a jinak MC má stejné vlastnosti jako button (co se týče scriptů), ale né naopak (tlačítko nemá stejné jako MC).
HC
Profil *
popis zde:



tmave sediva je scena, a v oblasti modre se odehrava cely klip. potrebuju ho dostat do ty sedivy.
Hanz
Profil
HC
No tak ho posuň :o)
HC
Profil *
ale jak ? kdyz v nem mam ten motion tween a dejme tomu 5x keyframe a dela to jenom zmenu alphy, tak bych ho musel posunout 5x.. a ja jich tam mam podstatne vic. i objektu
Hanz
Profil
HC
Kdyť jsem to už psal !

Jestli zmenšit tak se dá na liště pod časovou osou je tlačítko Edit Multiple Frames a když na něj klikneš tak se ti zobrazí obsah všech snímků a jde vybrat i editovat (všechny snímky najednou).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0