Autor Zpráva
FlashManiac
Profil *
Cyao,
Mam maly problem. Kdyz ve Flashi 6 pouziju komponentu Drag and Drop,která se vykoná jak má, ale kdyz skocím na dalsí frame, tak tam zustanou nektere Movie clipy,ktere jsem predtim vymazal, ale ty potvory se tam pak tahnou pres celou scenu. Nevite nekdo jak to odstranit?
Diky
Hanz
Profil
Nechápu. :o)
Napiš zdroják (hlavně jak jsi ty MC vymazal).

PS: Komponentu Drag and Drop neznám (nikdy jsem o ní neslyšel - ve Flashi MX 2004 Profesional už není a zdá se mi že ani nikdy v žádném flashi nebyla vestavěná --> nechci tě tím urazit ale opravdu jsem o ní neslyšel).
FlashManiac
Profil *
no o zdrojaku to ani neni, ale ta komponenta tam je. Otevri si roletku Windows a je to tam ve druhe polovine roletky(bohuzel ted nevim presne jak se to jmenuje XD, ale je tam neco jako C...... Libraries(asi))Problém je v tom, že ta komponenta uz je prednastavena a ja zmenim uz jen parametry, coz je sice jednoduche, ale kdyby to bylo aspon plne funkcni. Vcera jsem to testoval asi 2hodiny a porad byl vysledek stejny. Zkrtaka si navolim komponentu, ta vykona svuj ucel, skocim na dalsi frame, tam komponetu vymazu,jakoz i vsechno ostatni,ale ty Movie Clipy co jsem v predchozim frame tahal tam zustanou a nemuzu je nijak dostat pryc....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0