Autor Zpráva
kuban
Profil
Dělám web kde používám flash. Používám flash 8. Protože zatím né všechny počítače jsou vybaveny nejnovější verzí flash playeru rozhodl jsem se exportovat menu do verze 6. Animace ani žádný script neobsahuje jedinou speciální funkci verze8, ale přesto je při exportu problém s nějakým strokem, ale hlavní dotaz je jiný.

Pracuju na počítači ofline a k internetu nemám přístup. Jamile jsem si nainstaloval flash8, flashplayer8 se nějak zapíše do systému a animace ho začnou používat i internet explorer. Chtěl jsem vyzkoušet jestli bych menu neotevřel a nevyexportoval ve verzi 6. tak jsem nainstaloval verzi 6 (flash mx). Tím padám si flashplayer 8 vyměnil místo s flashplayerem6 a to i v internet exploreru. Nevíte jak zpátky narvat do exploreru flashplayer8? Jedna možnost je updatovat activx (shokwave...), ale jsem bohužel offline. Mimochodem co je to activx? Tak jsem zkusil znovu nainstalovat verzi8, to pomohlo v systému, ale internet explorer pořád spouští animaci ve verzi6. Jak tam narvat flashplayer8? Prosím poraďte!

Předem dík
Hanz
Profil
kuban
Jedině si ho stáhnout
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0