Autor Zpráva
kuban
Profil
Potřebuju aby flash menu ovládalo html.

Řeší to tím že mám flash menu v horním framu stránky a v dolním příslušné html, které se mění podle toho co zmáčknu ve flash menu.
Prostě potřebuju aby flash zůstával stejný, ale měnily se pouze html stránky. Bohužel je stím problém. Když má někdo ´malé rozlišení nemá prostor pro html protože fram se roluje. Jak mám udělat aby se neroloval? Nebo existuje jiná účinější metoda? Třeba že udělám tabulku a nějak to pořeším, abyh nemusel stránku dělit na framy? Podívejte se na to http://kubanplace.wz.cz
Hanz
Profil
kuban
Mi se nic neroluje, takže bohužel nevím co myslíš, ale není to věc HTML?? Zeptal bych se raději v sekci o HTML.
kuban
Profil
tak si dej rozlišení 800x600

Když jsem se ptal na názor-téma: potřebuju názor- lidi si ztěžovali, že jim rámy a flash vadí, protože mají malý prostor v dolním framu a musí posuvníkem jezdit dolů. Potřebuji jen vědět jestli jde aby se nahrávala nová stránka html třeba do tabulky v první stránce a já bych pomocí taho flashe měnil stránky pouze v tabulce, takže bych zůstával stále v jedné html, ale nahrával bych doní jiné html.
Hanz
Profil
kuban
Už jsem tě pochopil.
Ono to půjde, ale bude to chtít nejspíš trochu JavaScriptu, který bude podle výšky té načítané stránky nastavovat výšku té tabulky (jak říkám zeptej se v jiné sekci. S flashem to nemá nic společného).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0