Autor Zpráva
Morf
Profil
Ahoj, a pro některé i dobrý den. Mám Flash 8. Jsem v tovorbě Flashů teprve začátečník, snad pečlivě jsem proštudoval tu umístěný návod. Něco sem vytvořil, ale na stránkách to jede fuuurt do kola!! Neví někdo čím pa by to mohlo být?

Návod je tu skvělý, jen kdybych to už neměl v češtině, tak že několik věcí jsem si musel domýšlet.

No v Publikaci, HTML je smyčka tu mám vyplou, snad jsem někde neudělal chybu!!
Nemohl by někdo poradit jak na to aby se mě to promítlo jen jednou? PLZ?! Předem moc díky
flz
Profil
na casovej osi si vytvor novy layer (vrstvu) a v tejto vrstve klikni na posledny frame (snimok) svojej animacie. tu vytvor key frame (klucovy snimok) pomocou F6 a do neho vloz skript pomocou F9
stop();
yenna
Profil
ahoj,
aby ti to nejelo furt dokola, tak tomu musis dat stopku ;)
na posledni snimek animace, nejlip na novou vrstvu nad tvou animaci udelej klicovy snimek.... F6
klikni na nej a v Action Scriptu napis stop();
melo by se ti to pak na tom klicovem snimku zastavit =)
yenna
Profil
aj... nekdo byl rychlejsi ;)
Morf
Profil
Hergot! To byl fofr. Už se to zastavilo, opravdu moc moc vám děkuji pánové. ;-)
Morf
Profil
A ještě bych se tedy moc rád zeptal, zda-li se dá dostat na "sklo" opravdová velikodst náhledu. Jestli jde, tak jak to vidím v prohlížeči nastavit i tady. Jelikož ten flash mám hodně malej. :-(
FlashManiac
Profil
myslíš, roztáhnout prezentaci přes celou obrazovku?
esli jo tak na první frame napiš:
fscommand("fullscreeen",true);

fscommand("allowscale",true);

první příkaz přepne prezenaci do fullscreenu a druhý ji roztáhne, ale tady pozor na bitmapy.. pokus roztáhneš bitmapu ztratíš její kvalitu...protoje dobré roztahovat pouze vektory, nebo jen velké bitmapy...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0