Autor Zpráva
Pavel
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda je možné ve flashi udělat hry typu call of duty, mafia, ... ? Dík za odpověď.
thingwath
Profil
Ano, řekl bych, že ano. Flash pravděpodobně nabízí dost možností aby to nějak šlo, ovšem asi nějakým hodně šíleným.

Ale bylo by to úsilí srovnatelné s pokusem o stavbu mrakodrapu čistě s použitím zápalek.
Spikee
Profil
Pavel
Na tvorbu "veľkých hier" sú IMHO lepšie nástroje ako Flash
Hanz
Profil
Pavel
Flash je na to perfektní věc :o))

PS:Ve flashi NEJDE nělat 3D grafika! --> Na 3D hry ve flashi hodně ale opravdu hodně rychle zapomeň.
Hanz
Profil
Pavel
Ale možná by šlo něco udělat v Macromedia Director --> jde tam dělat 3D grafika, ale na něco jako Call of Duty okamžitě zapomeň.
sanxo
Profil *
obavam sa ze ani director nie je to prave na CoD-like hry :-))
Hanz
Profil
sanxo
Kdyď jsem psal že na CoD může zapomenout ale je to lepší než aby se snažil to udělat ve Flashi.
Pavel
Profil *
Dík za odpovědi. To, že to ve Flashi nejde, jsem tušil, jen jsem potřeboval přesvědčit kámoše, který ale stejně pořád bere za slovo první dva přispívající po mě, takže mu to asi nevysvětlí už nikdo, že to nejde ... .-(
thingwath
Profil
Pavel
Požádej ho, ať připraví návrh takové hry s přihlédnutím k specifikám Flashe :-) Ani to není potřeba nějak moc podrobně.

To, že něco nejde udělat, to nedokážeš (protože to v zásadě lze udělat jen tak, že to neuděláš, což je dost k ničemu :-)). Ať on dokáže, že to jde. To možné je ;-)
Pavel
Profil *
To bude taky problém, on flash neumí ani trochu, jen to někde viděl a pak o tvorbě takovýchto her ve flashi slyšel ... rozhodně, zásadní argument, proč hry běžně ve flashi dostupné ( např. ty na www.playaholics.com , atp. ) nedosahují ani zdaleka kvalit a hlavně rozsahu her, o kterých si myslí, že je možné flashem vytvořit, neuspěl. .-)

Takže až se někdy flash naučí, bude produkovat super hry ve flashi, už se těším. .-)))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0