Autor Zpráva
bodyremover
Profil
mam takovejhle problem...mam animaci, ktera se zobrazuje ve fullscreenu a bez menu....a protoze nechci aby bylo mozne vyskakovat z fullscreenu pomoci klavesy escape, zkousel sem funkci on (Keypress...) a pak pouzil prikaz fscommand ("quit") coz by melo zavrit animaci pri stisknuti klavesy escape. pro nazornost:

on (keyPress "<Escape>") {
fscommand ("quit");
}

...ale jednak mi to hazi hlasku ze je tenhle prikaz mozne pouzit jenom pro buttony a (kdyz tedy priradim prikaz nekamu buttonu nebo mc) pri zmacknuti klavesy escape ve fullscreenu se animace prehodi do puvodni velikosti (tedy vyskoci z fullscreenu) a po opetovnem zmacknuti escape se nestane ale vuuubec nic...

tak a za 1) sem blbej a nekde udelal naprosto banalni chybu?
anebo za 2) je tak blbej flash ze nedokaze pracovat s klavesou escape?
popripade za 3) pomozte...diky
gloryX
Profil
Možná je problém v tom, že fscommand("quit") funguje myslím jen v exe souborech => pokud to exportuješ jako swf tak to nefrčí...
Zkus to...
gloryX
Profil
Zkoušim to teď, ale taky mi to nejde...
Zkusil jsem i jejich vlastní příklad z nápovědy a nefrčí to... Je to ale zapeklitost!!!
gloryX
Profil
aha, je to divný ale nalezl jsem řešení:
V testovacím okně stačí v položce "Control" vybrat "Disable Keyboard Shortcuts" a pak to jde...
ale ještě přijít nato, jak to vypnout i ve finálním přehrávači...
bodyremover
Profil
tu animaci exportuju jako exe (woknousprojektor), jako me ani nejde o to, ze kdyz zmacknu escape, tak aby se to zavrelo, me de o to, abykdyz zmacknu escape, tak aby to nevyskocilo z fullscreenu...

jasne ze bych byl rad, kdyby mi nekdo ukazal jak to escapem zavrit, ale klidne se spokojim se zablokovanim tyhle klavesy

diky
FlashManiac
Profil
bodyremover
No jsem o to že fscommand("quit"), aby to spravne fungovalo musis to vyexportovat a pak spustit je z Flashe ale z pruzkumnika eno TotCommanderu.. zkrákta jako bys spuštěl normalni program.. a funguje to jak v EXE tak i v SWF...
Já pro takové případy pozžívám tenle kód.. na _root napis:
onEnterFrame=function(){

if(Key.isDown(27)){ //27 je ESC,ale lze tak hodit cokoliv..
fscommand("quit");
}
}


a jak rikam jede to ale jenom jako samostatnz soubor, ne z Flash projektoru...
bodyremover
Profil
heej kamo ty si borec...dik ;)
FlashManiac
Profil
bodyremover
no delam v tom nejakej cas ale opravdovej BOREC je tu Hanz :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0