Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
dobry den,
tak jsem tady zas,ale dnes nechapu proc to nejde(obvykla otazka,pro sama sebe :)..jednoduse jsem se snazil udelat,aby se do dynamickeho textoveho pole nacetl externi soubor,pote co jsem uz opravdu nevedel,tak jsem se i podival do ruznych navodu,ale stejne nic..tak vam predkladam jen vyrez z prezentace s txt souborem,diky za ochotu,kdyz se na to podivate a treba mi i poradite

http://www.codeu.com/in.zip

diky a mejte se
Hanz
Profil
Anonymní
Nějak jsem ten tvůj script nepochopil. Tohle nemá ani šanci fungovat, teda jestli jsem něco nepřehlíd. To by mně zajímalo v kterém návodu jsto viděl?

Kde jako ten text přiděluješ tomu poli? A ani nekontroluješ jestli je ten text načtený.
Anonymní
Profil *
script je na preloaderu a na prvnim(promenna) a druhem snimku v "news" a potom v mc "obsah" je jen script na to,aby se text nacital dolu(pry),mam to ze serialu flash na zive.cz ..

..neprideluju mu to v druhem snimku,nebo aspon myslim ?
Hanz
Profil
Anonymní
No zmatků je tam plno.
Načítáš to v 1. snímku, takže ve 2. už to teoreticky není.
this._parent.obsah.textObsah.html je špatně, protože to není v _parent (tahle chyba je tam všude).
Osobně bych to celé předělal a využil
textData.onLoad=function(){
}
Anonymní
Profil *
aha a muzu se zeptat,abych pochopil chybu... jaktoze je _parent spatne,kdyz ono to je o uroven vis v dalsich mc ,nebo ne ?..ja totiz nejak nechapu,proc to tam nemuze byt.. :(
Hanz
Profil
Anonymní
Ono to není o úroveň výš.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0