Autor Zpráva
Rokka
Profil *
Ahoj.

Potřebuji vytvořit tlačítko na kterém bude závislé další tlačítko. Je taková možnost ve flashi. Podrobně bych to chtěl takto. Dejme tomu, že hlavním tlačítkem bude Contact - po najetí na něj se ztuční text (není problém) a pod ním se zobrazí jako další tlačítko Dj´s Credits - jenže než stačím najet na tyto dva odkazy zmizí - dá se nastavit nějaká prodleva aby jen po najetí toto podtlačítko zůstalo aktivni třeba 10 vteřin a pak zmizelo.

A ještě něco - může být v jednom buttonu více tlačítek nezavislích na sobě, ale patřící pod jedno?

Předem díky.
Hanz
Profil
Tohle se musí řešit movieclipem
Rokka
Profil *
jo tak, a nemohl bys mi s tim pomoci nazorne?
Hanz
Profil
Rokka
Na první snímek MC dej stop(); a button na kterém bude:
on (rollOver) {
play();
}

Na snímek 2:
stop();
okraj.onRollOver = function() {
play();
};

Normálně to tvoje menu a okolo button s názvem okraj
Rokka
Profil *
tak Hanzi, moc jsem to z toho nepochopil podle toho co mi vzniklo ve flashi, mohl bys pro me udelat takovou malickost, ze byhc ti poslal zdrojak a ty mi to udelal spravne jak to ma byt
Hanz
Profil
Rokka
No udělal jsem ukázku:
http://hanz.xhosting.cz/_diskuse/ukazka.fla
Rokka
Profil *
to co jsi mi dal jako ukazku se mi nezobrazi, nejde to cist jsou to same kosticky a otazniky
Hanz
Profil
Rokka
Zkus pravé tlačítko a potom Uložit jako..... Pak si to otevři ve Flashi
Rokka
Profil *
Hanzi, uz jsi mi pomohl hodne, ale nefunguje to jak ma, kdyz najedu na tlacitko tak funguje vse dobre, ale jakmile z nej sjedu tak se ty vyjizdejici odkazi neschovaji, cim to je prosim?
Hanz
Profil
Rokka
Tak to je záhada, protože mi ta ukázka jede perfektně.
Rokka
Profil *
Nemej jsem pojmenovanou instanci tlacitka jako okraj, ale stejne to neni vse, kdyz k tomu dam efekt masky tak to nefacha - dalo by se to udelat jinak abych skryl ten okraj, mam totiz texturu pod a ruzne prechody pod tlacitkem
Rokka
Profil *
Tak nakonec jsem to doresil opacitou, diky hanzi, hodne jsi mi pomohl
Rokka
Profil *
Tak stejne nakonec to nebezi tak jak ma, sakra. Vzdycky kdyz najedu na tlacitko, tak vyjede pododkaz a kdyz se vratim zpet na to tlacitko ze ktereho to vyjizdi tak to zmizi, cim to je? Zadal jsem tomu vsemu stejne proporce podle tveho navodu a stejne to tak nefacha.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0