Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Zajímalo by mě, v čem děláte Flash? Měl jsem Flash MX Trial verzi, ale už mi došly dny, a nemůžu s tím nic dělat. Máte snad plnou verzi? A kde ste ju sehnali?
Hanz
Profil
Anonymní
Mám plnou verzi a koupil jsem si ji :o)
Michalek
Profil
Anonymní
Ono většinou staci zadat "to_slovo_ktere_se_nevyslovuje flash mx" do googlu a na prvni strance mas 99 procent odkazu na zpusob jak to NELEGALNE rozchodit.

Jediny legalni zpusob jak pouzivat plnou verzi Macromedia Flashe MX je koupit si ji za nemalypeniz.
Leo
Profil
Posledni verzi nepotrebujes, a starsi se daji legalne koupit za zlomek ceny posledniho hitu v radu nekolika tisic. Leo
Martin
Profil
Leo je v balíku!
halogan
Profil
Martin: Leo neni v baliku, jen vi, kdy nakupovat :)
sanxo
Profil *
tak tak, kupit staru verziu, a ked ti uz nestaci, upgradovat :-)

... moj pripad.
zzz
Profil *
Ja urcite SWISHMAX ;) je oproti klasickemu flas editoru od macromedie tak userfriendly, ze to sa snad neda ani porovnavat. Proste to co urobis v swishmaxe za 10minut budes robit vo flashMX 2hodiny a to aj ked sa v tom uz nejaky ten mesiac patlas. Keby Swishmax vypustili pred 5rokmi tak FLASH-MX by bud neexistoval, alebo by musel byt uplne prepracovany tak aby sa v nom dalo normalne robit ako sa povie na prvy sup ...
Leo
Profil
Koupili jsme nejaky bundle Macromedia pred asi tremi lety, za velmi vyhodnou cenu, a pak jenom dokoupili upgrade na MX Flash. Dalsi z balicku / DW, Fireworks (nebo jak se to jmenuje) jsem ani nenainstaloval, ale i tak se to bohate vyplatilo. Leo
enoice
Profil
zzz: a jakejpak to má prasáckej actionscript co? :-P




ja mam MX 2004 za ten "nemalypeniz" :o)
majo
Profil *
ja mam web tools mx kupeny. flash, DW a FW v jednom baliku
Ondrs
Profil *
no ja mam flash mx "s_tim_slovem_co_se_nevyslovuje" :)
flz
Profil
zzz> bez flashu by swish neexistoval a swish je kapku obmedzeny
Kyklop
Profil *
ja si pred 1/2 rokem koupil na promo akci web tools 2004 mx za 6000 a jsem very happy :-))
nevím
Profil *
co myslíte tím "s_tim_slovem_co_se_nevyslovuje" ?!
flz
Profil
***** :) pochop, ze to slovo tu je zakazane a vobec neviem preco ti to tu odporucaju, proste zmakni v lete brigadu a kup si to, nebudes sklamany ;)
Anonymous
Profil *
nevím: skús napríklad p2p program DC++
Anonymní
Profil *
***** :) pochop, ze to slovo tu je zakazane a vobec neviem preco ti to tu odporucaju, proste zmakni v lete brigadu a kup si to, nebudes sklamany ;)
¨mislíš to slovo začínající na c a končící k
GABO5
Profil *
Podla mna je najlepsi SWISH pretoze tam je to prehladnejsie ako v FLASH MX a je to hlavne rychlejsie...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0