« 1 2 3
Autor Zpráva
XXX
Profil
musachi
Ono odhalovani samo o sobe neni jen tak ;)
musachi
Profil
haha....nuž nebojte se odhalit základy server side skriptování... budete jediní na trhu...a to stojí za to, protože jsem nenašel jediný funkční tutoriál----
XXX
Profil
musachi
No tak vidis. A kdybysme neco odhalili, uz bysme za chvili nebyli jedini ;) :-D
dredie
Profil
server side skriptování - to myslis cgi, nebo coldFusion, nebo snad PHP.....? :D
XXX
Profil
Bych chtel jednou zazit, ze by si ty drahe knizky koupil nekdo jiny a jenom me to tady pekne vsechno ucil ;) :-D
musachi
Profil
většina mistrů (před tím byli žáci) říká, že veškeré učení je o darech...každý žák svému mistru platil a a nějak byl svému mistru prospěšný. Dnes bych řekl, že VŠE JE O PENĚZÍCH. Kdo má peněz nazbyt...že by vydal 1500,00 za knihu, která by po překladu u nás stála 520,00...já to zatím nejsem...

CGI, CF, fungují jen přes plac.domény...PHP člověk rozjede i na některých free doménách. Já třeba jen potřebuji zistit jak udělat...přidávání 1 txt pole do "databaze" a následné čtení z této "databáze" - (soubor) -je jen nevýhoda že by to mělo být ve FLASH nebo FLEX.

Knihu jen toto sehnat nejde a zbytečně koupit 2-3 drahé knihy zase není efektivní...nuž začarovaný kruhe...
XXX
Profil
musachi
Mas pravdu, spousta veci je o penezich. Ale nezda se mi na tom nic divneho. Kdyz chces podnikat, nebo nejak vydelavat penize, musis neco umet nebo vybudovat. Spousta podnikatelu musi na zacatku dat spousty penez, aby nekoupili prostory, stroje, atd, aby rozjeli svou firmu.
Tobe teoreticky staci "obetovat" par tisic korun rekneme za 3 dobre knihy, abys byl v necem dobry a zda se ti to hodne? Mimochodem, pokud vytvaris neco, v cem potrebujes to, co popisujes, zrejme to nedokoncis a uz se na Flash nikdy nepodivas. Urcite budes pokracovat dal a zase budes potrebovat vyresit neco dalsiho, takze se ti ta kniha bude stejne hodit.
A ze na ni nemas 1 500? Tak si zajdi nekde na 3 dny na brigadu a muzes mit knihu. Ty penize se ti mnohonasobne vrati. Ale to uz zalezi na tobe ;) Budes prekvapeny, kolik se z takove knihy naucis veci, o kterych se jinde jen tak nedozvis ;)
musachi
Profil
sakra zase má někdo pravdu... buď jsem tak blbej a línej a skrblickej nebo ano...
« 1 2 3
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0