Autor Zpráva
Fenrir
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Dobrý den, dnes jsem po dlouhé době procházel forum, narazil jsem na hodně příspěcků že toto nejde, že toto je blbě a tak.

Prosím o zamyšlení nad tím že když odpovíte takovou to odpověď začátečníkovy tak dojde k tomu že tento člověk je vystřelen jiným směrem bohužel jak jsem již psal tak někdy totálně obráceným než má :(

Proto prosím odpovídejte jen tehdy jestli jste si 100% jisti že tato odpověď je adekvátní, popřípadě reagujte na špatné odpovědi.

viz třeba příspěvek

Trusted (dedicated) server pro instalaci pluginu flashe nic proti Hanz ale jak sem již psal ......

Děkuji honza.
Miloš
Profil
Prosím o druhou věc:
Než odešlete příspěvek, přesvědčte se, prosím, jestli je napsaný srozumitelně. Často se stává, že si připadám po přečtení některých příspěvků jako jelen na větvi. Například věta: Prosím o zamyšlení nad tím že když odpovíte takovou to odpověď začátečníkovy tak dojde k tomu že tento člověk je vystřelen jiným směrem bohužel jak jsem již psal tak někdy totálně obráceným než má :( je jistě napsaná s dobrým úmyslem, ale velice špatně.
Hanz
Profil
Fenrir
1) Tohle stačilo napsat přímo k příspěvku a nemusíš tu kvůli tomu zakládat nové téma.
2) Víš co znamená slovo "asi" ???
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0