Autor Zpráva
G.M.Kenny
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Vektorová grafika ve Flash
G.M.Kenny
Profil *
V čem vytváříte vektory do Flash? Máte také problémy s občasným roztřepením? Jak dosáhnout hezkých ostrých křivek i při malých objektech ? Máte ňaké dobré tipy ?
havs
Profil
Dostanu se k Flashi jen občas, tak si vytvářím objekty pomocí Xara X (export do swf). Velmi korektní převod, mnohokrát vyzkoušeno, ale nějaké drobné úpravy jsou občas nutné.
FlashManiac
Profil
no lze to delat bud primo ve Flashi(malovani),nebo treba pres Corel Draw... normálně vytvorís vektor, pichnes ho do schranky(Ctrl+C) a vlozis ho to Flashe(Ctrl+V) je to celkem kvalitní metoda...mě se nikdy zadne roztrepene rozky nekonaly
G.M.Kenny
Profil *
FlashManiac : taky to takhle delam, ale ne vzdycky je to ciste. zlepsi se to kdyz exportuji v Corelu do dxf a pak importuji do flash.....co mas za verze? Ja Flash MX2004 a Corel Draw 8.....(Ctrl+C) a (Ctrl+V) mi dela problemy...je divné, že tobě né !
G.M.Kenny
Profil *
havs : Xara X mi nic nerika, ale budu muset mrknout !
havs
Profil
Xara X - podobné jako Corel Draw, ale po odtržení od Corelu má více myšoidní ovládání např. stímů, 3D okrajů, průhlednosti, ale i tvarování křivek - nedám na ni dopustit. Já mám ještě původní verzi, dneska se to jmenuje Xara Xtreme. Program je lacinější, než C. Draw a více orientovaný na web.
FlashManiac
Profil
FlashManiac : taky to takhle delam, ale ne vzdycky je to ciste. zlepsi se to kdyz exportuji v Corelu do dxf a pak importuji do flash.....co mas za verze? Ja Flash MX2004 a Corel Draw 8.....(Ctrl+C) a (Ctrl+V) mi dela problemy...je divné, že tobě né !

No já používám Corel10 a Flash MX2004 a ted F8 a jede to v obou verzich OK.. dělal jsem tam i velmi složité vektory a vypadaly narosto v pořádku
G.M.Kenny
Profil *
FlashManiac

od verze Corel 8 nahoru už je to lepší už nedochází deformacím a zjistil jsem, že si musím dávat pozor na uzly křivek....zkoušel jsem Corel 12 export do dxf a je to pohoda......

typuji to na ňákou Corelovinu....nižší verze měli fakt hafo chyb....nedivím se, že v DTP studijích ze mě vždycky rostli když jsem jim donesl něco z Corel 8 a všichni raději používají Adobe Ilustrator !
G.M.Kenny
Profil *
Pro mě NOVINKA ! Corel 12 má integrovaný přímo v sobě skvělý EXPORT DO SWF i s náhledem.


Báječná práce !.....řeší to veškeré mé problémy s exportem vektorů !
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0