Autor Zpráva
JoieJackters
Profil
Chtěl bych se naučit, jak udělat nějakou hru ve flash. Jestli najdete nějaký návod zde na jakpsat web, tak sem dejte adresu anebo mi dejte adresu, kde se to mohu naučit nebo mi poraďte vy sami. Hledal jsem, jak jsem mohl, ale nic jsem nenašel :( .
PerToon
Profil
Musíš se naučit flash no a potom samozřejmě vědět jak by ta hra měla fungovat, a to od základů přes ty nejmenší kroky... kupodivu neexistuje žádný příkaz "udělat hru". Co je podle tebe hra?
JoieJackters
Profil
Prostě aplikace, ve které chodíš, plníš ůkoly atd. A ve flash docela umim.
PerToon
Profil
Tak prostě si musíš vymyslet ty základní instrukce který v tý hře musí být aby se z toho postupně složila celá hra...
JoieJackters
Profil
Ok, já bych teda chtěl udělat něco na způsob Harryho Pottera, nejsem jeho fanda to je pro kámoše. Mělo by to být nejspíše 2D. Ale nefim jak na to.
Steve
Profil
zkus se pokouknout na gotoAndPlay.it, tam je hodne dobrejch napadu a zdrojovych souboru ke stazeni... pokud budes dobre hledat tak by nemel byt problem najit tam dokonce upravitelny zdrojovy kod pro 3D engine s texturami napsany ve flashi...
JoieJackters
Profil
A ještě by to měla být onlinovka. Nechtěl by někdo spolupracovat?
JoieJackters
Profil
Na tý stránce je multiplayer chat, kámoš by něco takovýho chtěl, ale já nefim, jak to stáhnout :( .
PerToon
Profil
JoieJackters- No tak to už bude ale hodně složitý oříšek... troufám si říct, že pokud nevíš jak rozebrat obsah celý hry do jednotlivých příkazů a akcí, tak se to musíš nejdřív naučit...
JoieJackters
Profil
A nemáte nějaký návod?
Steve
Profil
obecný návod na to jak udelat hru neexistuje..... musis nejdriv vedet jakou hru a bud hledat nebo to vymyslet, kdyz jsi psal, ze ve flashi umis tak by to nemal byt problem ne??
JoieJackters
Profil
Ale návod na stáhnutí, etě jsem nic nikdy žádnej flash nestahoval, tak proto. A docela umim neznamená, že to umim.
mata
Profil
vlezeš do HTML zdrojáku a najdeš soubor s příponou swf - ten stáhneš pak ho můžeš třeba rozebrat přes sothink swf decompiler a podívat se jak funguje
Steve
Profil
mata
to co popisujes je neeticke a bohapuste vykradani zdrojovych kodu, nehlede na to, ze mnohdy jsou sifrovane a ty z toho stejne potom nic nemas.
JoieJackters
dela se to tak, ze si najdes nekde nejakou stranku s tutorialy, tam si najdes volne siritelne, nebo jeste lepe open source zdrojaky ve formatu *.fla, nebo proste jenom napsaty actionScript a to si potom dle libosti upravis...
JoieJackters
Profil
Ok, já to zkusim ;-) .
Anonymní
Profil *
A jak vlezu do HTML zdrojáku?
big
Profil *
ja bych rad udělal hru na spusob doomu ve 2D z pohledu očí postavy.

Ja jsem moc nechodim tak mi pište na i-mail: big3@centrum.cz
XXX
Profil
Anonymni
Noooo.. moc pekny prispevek ;)
Fire Game
Profil *
Ahoj Lidi Muzete mi poradit plosim jak udelam neco Podobneho jako je ten Harry Potter nebo GTA San Andreas nebo Mafie Prez Jakkej Program Tomam Udelat dekuji..
Steve
Profil
Fire Game
tak na to se flash vůbec nehodí... spíš bych řekl C++ a OpenGL, ale chce to hodně znalostí a zkušeností
Likan
Profil *
Na takovouhle 3D hru muzes pouzit c# taky a 3DS max budes potrebovat urcite :)
mmmm
Profil *
jak si mám udělat hru 2D???
XXX
Profil
mm
Nauc se v necem programovat a pak uz ti teoreticky staci zakladni znalost programu Malovani ;)
gameŕ
Profil *
chtel bych neco vedet o flashi muzete mi neco pdobneho poradit?
gameŕ
Profil *
moje icq číslo je 363 813 205 kdo by mi chtel pomoct a pritom si pokecat tak at si me pridal
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0