Autor Zpráva
quinux
Profil
Zdravím,

prohledal jsem celou diskusi, ale nenašel jsem uspokojující odpověď. Potřebuji vytvořit přehrávač videa ve flashi, něco takového jako má video.google.com. Budu mít tedy seznam videí (bude se postupně rozrůstat) a chci, aby nějaká flash "aplikace" zajišťovala jejich přehrávání na webu.
Z toho co jsem četl jsem pochopil, že něco takového normálně nejde a že je třeba všechna videa převést do .flv, pak je možné je streamovat. Pořád však nechápu jak vytvořit ten flash soubor, který bude zajišťovat přehrávání a jak pozná co má přehrát (na které video uživatel klikl).
Taky mne zajímá jestli se dá nějak na serveru převádět avi, mpeg, wmv atd. do flv, abych nemusel pokaždé ručně převádět ve flashi.

Pokud tedy znáte nějaký návod budu rád za každý odkaz.

Díky za odpovědi
Hanz
Profil
quinux
Pokuď s Flashem umíš tak nevidím problém v tom jak rozpoznat na které video klikl.
Video se převádět dá, ale potřebuješ Flash Communication server.
quinux
Profil
Hanz
Jednodušší nebo spíše levnější způsob není? Flash Media Server stojí 4000 USD, to neprojde :o( Přehrávání přímo video souborů bez převodu do .flv tedy nejde?
Takže asi jedině udělat "klasické" přehrávání s tím, že to bude buď v mpeg nebo wmv (případně v jiných podporovaných formátech).
boogie man
Profil *
pokud chces udelat ve flashi video prehravac,tak musis mit automaticky uz pripraveny video soubory ve formatu .flv takto proste je a bez toho se neobejdes.Flash neumi do sebe nacist jiny format.Pokud chces mi takovy prehravac videii jako ma treba youtube.com ,tak mas dve moznosti:

1 bud si koupis FMS - flash media server 2,ten umi uz sam prevest soubory do formatu .flv
2 konverzni nastroj pro prevod soboru - tam pak ale nedochazi ke streamovani v pravem slova smyslu,ale nejdriv se to nacte u klienta do cashe a znej se topak streamuje..na tomhle principu prave funguje zminovny youtube.com..je to mnohem levnejsi reseni nez FMS..

tak good luck..
iru
Profil
boogie man
zajímal by mě ten konverzní nástroj, nevíš o nějakém? Zkoušela jsem hledat na netu, ale nic nenašla... Díky
joelito
Profil *
Ahoj

prosím Vás mohli by ste mi povedať kde najdem nejaký návod na vyrobu flash videoprehrávaca
ako ma npríklad youtube?

diky
dredie
Profil
joelito
www.adobe.com
gyoja
Profil
Jsem spokojený s touto kombinací:
Přehrávač FLV souborů s možností skinování i playlistů:
http://www.jeroenwijering.com/?item=Flash_Video_Player
Převod videa mimo jiné do formátu FLV:
http://www.erightsoft.net/SUPER.html.
Vše zadarmo.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0