Autor Zpráva
G.M.Kenny
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Prosím nevíte někdo jak na tlacitka co po najetí na ně se hned bez cliknutí spustí nějaká akce ? Třeba přejde na jiny frame !
G.M.Kenny
Profil *
A ještě jeden dotaz mám.....mám tlačítko a po jeho stisku bych chtel nacist swf do componentu scrollPlane a pak bych do téhož componentu scrollPlane chtěl načíst po stisku jiného tlačítka zase jiný swf......je to vůbec možné ?

Budu Vám velmi vděčný za pomoc "(-Oo !
Hanz
Profil
G.M.Kenny
Místo onRelease použij onRollOver

V čem vidíš problém u toho načítání do scrollPane??
G.M.Kenny
Profil *
s tim onRollOver....je to jednoduchy.....pravda.....diky jen me tak hloupě napadlo jestli se to nedela jinak.


Ty bláho zasek jsem se na tvém blogu....fakt zajímavý ! Zaseknu se častěji ...he he !

To načítání do scrollPane myslí tak: mám frame, na něm stop a scrollPane s načteným obsahem swf.
a do tohoto scrollPane na stejném frame chci po stisku tlačítka
načíst jiné, nové swf.

Tak nějak načítat z menu více tlačítek do jednoho scrollPane swf-ka.

A když jsme u komponentu scrollPane, ještě jsem AS zkoušel změnit např. barvy posuvníku a jeho pozadí a nepodařilo se mi třeba přímo

názevInstance.setStyleProperty("face", 0xFF0000); a ta barva má být také v uvozovkách ?

a nebo by mělo být v AS něco jako nastavitBarvuObjektu atd.

zkoušel jsem i různé blízké přednastavené AS.

Až budou peníze, tak si musím koupit nějakou dobrou knihu s AS...nevíš něco doporučit?
A všiml jsem si, že AS 1 a 2 jsou mezi sebou nějak nekompatibilní. Myslím jako, že z jedničky občas něco nefunguje ve dvojce a opačně.....je to možné ?

No vážně Flash je první liga webu....he he ..jsem někde četl a je to pravda...uf
Euroblb
Profil *
Mno tak to nevím, proč jsi myslíš že Flash je první liga webu.S flashem jsem jsi hrál asi tak tři roky(samouk) a popravdě řečeno, grafika:1 AS:1 kmpatibilita:2 ale co se týče tvorby solidního a rychlého webu je to pořád v začátcích... na flash sice nedám dopustit, ale nepřechvaloval bych ho zas moc. Jo a stím posuvník, nevím jestli myslíš zrovna ten samí problém jako já , ale skus jsi nastavit nejdříve scrollpane setstyleproperty jako promněnou, mohlo by to jít teda alespoň mi to tak fachá furt....teda sory fachalo, Teď flash už nějak moc nepoužívám...jen na interakci a efekty...
Bubák
Profil *
No vážně Flash je první liga webu....he he ..jsem někde četl a je to pravda...uf
Flash je podivný binární kód, který se na webu zpravidla zobrazí, protože většina prohlížečů na něj má od výrobce zabudovaný plugin.
Flash není web
G.M.Kenny
Profil *
Hanz : V čem vidíš problém u toho načítání do scrollPane??

Vysvětlím to ještě jednou a snad lépe!

Na časové ose po stisku tlačítka načtu MC do scrollPane....tomu rozumím to umím.

Ale pokud chci docílit načítaní různých externích MC do scrollPane na témže místě na časové ose a do téhož scrollPane, akorát jiným tlačítkem tak nevím jak ???

Lze to poradte mi prosím.

Chci tím docílit velkých obsahů ve flashových stránkách a docílit snadného přidání nového obsahu do již hotového webu...atak.....výhody by byli velké!

Díky
G.M.Kenny
Profil *
načtu MC do scrollPane

jo zapomel jsem jedna se o nacitani neco.swf do toho scrollPane, nevim jestli zkratka MC neni matoucí !
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0