Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

zo swiftu exportovane .swf funguje iba pri kompilacii flash 8 ??? Preco?
Hanz
Profil
Anonymní
Pokuď používáš nějakou novou verzi swift 3d, která obsahuje nějaké speciální prvky tak to možné je. Nebo tam musí být někde nastavení, kde se dá nastavit pro jakou verzi exportovat
Anonymní
Profil *
takuto hlasku to dava, a je to obycajny pohyb krivkoveho obdlznika, nic na nastavovanie som v swifte nenasiel (co sa verzie flashu tyka)
WARNING: This movie uses features that are not supported in the Flash 6 player
Symbol=menu3.1.swf, layer=Layer 2, frame=16:Enhanced stroke is not supported in this player
FlashManiac
Profil
a jakou verzi swiftu mas? pokud mas novejsi nez je FlashMX tak se asi neni cemu divit..otazka je zda by to fungovalo ve Flashi 2004MX protoze tak uz je AS kompletne prekopany a je mozne ze ten swift pokud je novejsi vyuziva uz funkci noveho Flash Plazeru(tedy od 7 nahoru)
Bloodwan
Profil *
Zkušenost je taková, že After Effects 7 taky neumí exportovat STROKE a další podobné věci jako křivky do SWF. Když moc chci, tak to jen vyrastruje.
Nevíte někdo jak naimportovat objekt z Illustratoru do After Effects jako křivky? Ať dělám co dělám, pořád mi to při importu do AE rastruje (AI a EPS), maximálně jsem z něj dostal masku. Ale já chci objekt. Víte někdo? Díky za případnou pomoc. ML
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0