Autor Zpráva
JOFO
Profil
Vo Flash 8 Prof dam importovat video, normalne ho spracuje aj so skinom playeru, ale video sa po zobrazeni hned spusti, co nechcem.
Viem ze je tu jedno vlakno kde sa problem popisuje aj s postupom, ale je to cez nejake ine programy, ja by som to spravil rad hned vo flashi 8. Nie z lenivosti, ale viem ze sa to urcite da tak nechcem pouzivat koli tomu dalsie dva programy.

Ako na to prosim?

Bude to urcite nejaka hlupost, ale nikde som si v nastaveniach videa nevsimol ziadnu kolonku ci sa ma spustit alebo nie.

Vygenerovaný kód:

<object
classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000"
codebase="http://fpdownload.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/sw flash.cab#version=8,0,0,0"
width="320" height="240" id="dana" align="middle">
<param name="allowScriptAccess" value="sameDomain" />
<param name="movie" value="dana.swf" />
<param name="quality" value="high" />
<param name="bgcolor" value="#ffffff" />
<embed src="dana.swf" quality="high" bgcolor="#ffffff" width="320" height="240"
name="dana" align="middle" allowScriptAccess="sameDomain" type="application/x-shockwave-flash"
pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" />
</object>

DÍKI
Steve
Profil
do skriptu v tom prehravaci dej:

prehravac.autoPlay = false;

potom se spusti jenom kdyz uzivatel kline na tlacitko play, nebo kdyz zavolas funkci play();
JOFO
Profil
ale ja skripty toho prehravaca nevidim. Je tam iba jedna vrstva, kde je prehravac aj s videom. Neda sa to osetrit v html kode?

Proste priamo Macromedia Flash 8 to vygeneruje a ja tam uz nic nemozem nastavovat.
Steve
Profil
v html to nejde..... staci, kdyz proste v panelu actions napises to, co sem ti napsal.... misto prehravac si al musis napsat vlastni pojmenovani toho prehravace
JOFO
Profil
diki. Vyskusam to
Anonymní
Profil *
Zdravim, mám úlně stejnej problém. Nevim ale, co mám napsat místo toho "prehravac". Zkoušel jsem snad úplně všechno. Víte to někdo? Díky
Anonymní
Profil *
nevím jestli sem to pochopil správně ale musíš zadat ve flash na tom prehravacu v properties : instance name prepises to na prehravac a potom to bude fungovat ale asi sem to pochopil spatne :(
Steve
Profil
Anonymní
pochopil jsi to dobře
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0