Autor Zpráva
zzz
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

pouzivate niekto soft swishmax, mne sa zda po mesiaci pouzivania ovela lepsi ako klasicky macromedia flash editor ?
Vít Dlouhý
Profil
Já ho používám na jednodušší Flash animace, s produktem od Macromedie se IMHO rovnat nemůže, ale je fakt, že je snadno pochopitelný a dobře se používá.
Szucs
Profil *
Rad by som sa spytal, kde sa robi vo Swishmaxi nasledovne.
Rad by som urcitu animaciu opakoval len napriklad 3 krat.
Dostal som odpoved na tomto fore tuto

Ten efekt si vytvoř v nějakém MC a do jeho posledního snímku dej toto:
stop();
_root.kolikrat++;
if (_root.kolikrat<3) {
play();
}
A na snímek hlavní časové osy v kterém máš ten MC dej tohle:
var kolikrat = 0;

Ako sa to realizovat vo Swishmaxi.
Tam som videl len jednu casovu os. Tusim, ze asi nejak cez sprite, ale presne neviem

Diki
Vlado
zzz
Profil *
neviem preco to tak komplikovat - ;) napis jednoducho do posledneho frame animacie script povedzme ak ich ma 30 tak:

onFrame (30) {
stop();
var x;
x++;
if (x < 3) {
play();
}
}
Enriqo
Profil *
Moja stránka www.webgrafik.sk je kompletne vytvorená vo swishmax-e. Je to úplne špičkový nástroj.
Mám, ale menší problém:
Je hlavná časť - v tom je napr. "container" do ktorého sa naťahujú externé swf súbory po zavolaní pomocou preloadera.
Ale, ked napr. ked ten externý súbor má tiež v sebe tlačítka, container a preloader pre ďalšie externé súbory tak po zavolaní niektorého externého swf sa neaktivuje preloader.

Skrátka: nefunguje natiahnutie swf súboru do už natiahnuteho swf súboru pomocou preloadera (bez neho funguje, ale moze byt swf velkeho rozmeru a niekoho prejde pozeranie na nič).

Vdaka za radu.
vincenzo
Profil *
Potřeboval by jsem heplnout...
Začal jsem se učit v Macromedia Flash a potom sem zaslechl že SWiSH je lehčí na pochopení,
tak jsem se ho snažil stáhnout ale nikde se mi nepodařilo stáhnout funkční instalátor!!!
Poraďte mi prosím URL
JPLS
Profil *
Potřeboval by jsem heplnout...
Začal jsem se učit v Macromedia Flash a potom sem zaslechl že SWiSH je lehčí na pochopení,
tak jsem se ho snažil stáhnout ale nikde se mi nepodařilo stáhnout funkční instalátor!!!
Poraďte mi prosím URL




Koukni tady

http://katz.ws/?d=190718
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0