Autor Zpráva
brizzan
Profil
Měl bych prosbu.Učím se ve flashi(mam Macromedia Studio 8) a potreboval bych vytvořit web pro náš vietcong clan-chtěl bych ho udělat pokud možno co nejpodobněji menu přímo ze hry Vietcong-pokud hru znáte víte asi co myslím.
Pro ty co hru neviděli.Je zde takové svislé menu ve stylu,že kliknete třeba na odkaz: Jeden hráč-tento nápis po stisknutí připluje na horní část obrazovky(trochu se při tom zvětší),zbytek odkazů odjede vpravo do ztracena a zprava opět přijede nabídka jiných odkazů...kdyz kliknu na tlačítko zpět tak se vše vrátí jak bylo.
Prosím pomozte.Už sem si k tomu sehnal pozadí celého menu i hudbu z menu...chybí mi vyřešit to menu. Předem díky za odpověď
brizzan
Profil
No a samozřejmě bych to chtěl řešit výhradně ve flashi...jazyky jako Php a další moc nechápu.Doteď sem tvořil weby pomocí programu Microsoft Frontpage,ale snažím se přejít na flash protože si myslím že je v něm pro mě více využitelných možností jak v normálním editoru.Myslím tím co se týče ruzných efektů.
pozy
Profil *
A co potřebuješ teda vědět? Jak udělat flashové www stránky? Jestli jsi začátečník tak doporučuji trochu projít internet a něco si o fleshi přečíst. Je toho spousta :) Nebo si koupit nějakou knihu.
Mimochodem.
Čistě flashový web bych nedoporučoval. Přesto, že s flashem se dají dělat kouzla, ale jsou i jiné způsoby.
brizzan
Profil
No už sem zmenil nazor...kdybych se snazil imitovat menu pc hry tak by to muselo byt uplne presna imitace..jinak bych za to mozna moc kladnych hodnoceni od kamosu nedostal...asi to udelam kombinaci normalniho webu s flashem..treba jenom flash banner nebo menu atd...
brizzan
Profil
Jo mimochodem newis jak by se dalo udelat neco takoveho - http://www.fortminor.com/site.php
..myslim to jak se jednotlyve vrstvy pozadi pohybuji podle mysi
Anonymní
Profil *
Měl bych prosbu.Učím se ve flashi(mam Macromedia Studio 8) a potreboval bych vytvořit web pro náš vietcong clan-chtěl bych ho udělat pokud možno co nejpodobněji menu přímo ze hry Vietcong-pokud hru znáte víte asi co myslím.
No , tak to bych ti radil taky nějakou knihu ... Jak jsem se učil ve flashi , tak jsem se učil z ,,bychle", kterou si ani tloušťkou neumíš představit (a to polovina byla jenom o skriptech). Radil bych ti php , pokud máš aspon základní programatorské znalosti , tak by pro tebe php nebyl problem.
brizzan
Profil
a myslis ze nakou tu prirucku koupim v normalnim knihkupectvi nebo se to da sehnat jenom na objednavku?
Steve
Profil
brizzan
Knizka o Flashi se da koupit i bezne v knihkupectvi... bohuzel ale nejsou knizky o Flash 8 (nebo alespon nebyly kdyz sem je hledal), ty jsou jenom v anglictine a ty by sis musel specialne objednat. Knizky do verze MX2004 jsou bezne k sehnani.
brizzan
Profil
Mozna vam prijde ze porad otravuju,ale newi nekdo jak se dela tohle www.linkinpark.com ..myslim to jak kliknete na urcite misto na webu a vypada to jako by vas k nemu priblizila naka kamera.
Anonymní
Profil *
brizzan
Tak to ti asi přes DISKUSI nikdo neporadí...
Blade
Profil *
je mozne nastavit vietcong na rozliseni 640x480 me to jde totiz nejmin na 800x600 je k tomu zapotrebi nejaky patch nebo co mam udelat neporadi mi nekdo????????? dekuju predem
brizzan
Profil
Blade
No já nevím,hraju Vietcong na rozlišení 800x600...ale dival sem se na nastavení a je tam taky položka 640x480...takže by to mělo jít
brizzan
Profil
Blade
A pochybuju že by to bylo patchem,protože já mám verzi 1.01 a jde to
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0