Autor Zpráva
Anonymous
Profil *
zdravim, nevedel by mi niekto poradit ako mozem obalovat(text wrapping) obrazok textom vo FLASH 6? Ten obrazok je navyse externny spusteny komponentom LOAD JPG. vopred diky
Boy
Profil
Nedávno jsem náhodou přišel na to, že flash při generování html textu automaticky obtéká obrázek vložený pomocí tagu <img src="obrazek.jpg">... Můžeš to zkusit pomocí tohoto :-)
Steve
Profil
Boy
to ale až od verze MX2004, tedy verze 7, to znamená, že Anonymous si to stejně nevychutná...


Anonymous
Pochubuji, že to jde... můžeš tam meximálně udělat ručně textová pole kolem obrázku aby to vypadalo, jako že toen texto obtéká...
Boy
Profil
Nemáš aspoň MX 2004?
Boy
Profil
Přicházíš opravdu o hodně, jelikož tag <img /> ve flashi umí opravdu hodně... můžeš pomocí něho vložit do textu jakýkoliv movieClip nebo grafiku, či dokonce externí swf a nastavit, jestli ho má obtékat text zleva, či zprava, dokonce i horizontání a vertikální odsazení od obtékaného textu.
Anonymous
Profil *
diky hosi!
Tak si idem kupit tu 7-cku asi.
Boy
Profil
Ta investice se ti stoprocentně vyplatí, jelikož přináši opravdu dost nového a co víc - užitečného. Když už budeš kupovat, tak si raděj kup hnedka osmičku. Ale vše záleží na financích ;)
Anonymous
Profil *
BOY: takze stiahol som si demo verziu 8-cky. mohol by si mi prosim este raz vysvetlit ako je to s tym img tagom? co by som ja chcel urobit je ze mam externny obrazok, ktory sa mi zobrazuje ako maly obdlznicek a chcel by som ho vsunut do textu. ako to urobim? v actionscripte sa velmi nevyznam, az na par prikazov. teraz v okienky actions mam uplne prazdno. ako postupovat? diky!
Boy
Profil
Je to trošku složitější... bude nejlepší, když pošleš .fla a řekneš, v které části textu má být ten obdelníček a na jaké straně.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0