Autor Zpráva
pudl
Profil *
mam problem s vytvorenim exe souboru z hotove aplikace..kdyz zvolim publish tak po chvilce prekladani mi to hodi hlasku: Error creating Flash movie. There was not enough memory available....nechapu ...pise ze neni dost pameti ale aplikace mi skoro pred dokoncenim prekladat do exace normalne sla a dyz sem tam dodelal jen malickosti naky upravy tak to nejde a kdyz ty posledni upravy smazu a vratim to do posledniho stavu ve kterym to slo tak uz to stejne nejde a hazi to porad tuhle hlasku...prosim poradte co s tim...diky
pudl
Profil *
prosim Pomozte mi...to fakt nikdo nevi co s tim?uz sem prisel na to ze mi tohle hlasi pokazdy kdyz udelam nakou animaci ktera ma pres asi 25Mb...ale ja potrebuju udelat daleko vetsi animaci pac tam budu mit hodne fotek....
Jirka S
Profil *
Problém je způsoben chybnou importovanou bitmapou v knihovně. Zkontrolujte všechny bitmapy, např. tím, jestli se zobrazí jejich náhled. Vadné bitmapy smažte z knihovny a znovu naimportujte. Pokud se problém bude opakovat, nejdříve bitmapu překonvertujte v nějakém bitmapovém editoru a uložte nejlépe v PNG, pak teprve importujte do knihovny.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0