Autor Zpráva
dasik
Profil
Prosim o radu. Mam urobenu ikonku vo Flashi, cez ktoru sa mi na stranke spusta a zastavuje hudba. Problem je, ze ked piesen dohra, tak sa nespusti znovu. Aku funkciu mam zvolit, aby sa to tocilo stale dokola. Robim to vo Flashi MX. Dakujem.
FlashManiac
Profil
no eslito spoustis pres zvuk.play(), tak do paramertu te metody nastav play(0,9999) a je to..
dasik
Profil
Dakujem, skusim... :)
dasik
Profil
Nejde mi to :(
Nemozes mi povedat ako by si to robil ty? Mam dve ikonky, jednu na zapnutie zvuku druhu na vypnutie, potrebujem, aby sa mi po spusteni stranky spustila melodia, ked sa klikne do ikonky malo by sa to zastavit a po opatovnom kliknuti by sa to malo spustit z toho isteho miesta...

Ja tam mam takuto hlupost, funguje to tak, ze sa mi spusti melodia a ked sa klikne na ikonku, tak sa zastavi, ale po znovukliknuti sa spusti zase od zaciatku, no a na konci sa to tiez stopne...

on (press) {
stopAllSounds();
}
on (press) {
gotoAndPlay("stop");
}

a v druhej vrstve mam stop();

Ospravedlnujem sa za amaterizmus... slubujem ze sa budem ucit... :)))
FlashManiac
Profil
no a jak mas reseny ten zvuk?
pocitam s tim ze to mas resene tak ze zvuk jsi naloadoval do vrstvy..
pokud ne..tak to muzes udelat treba takto..
zaloz si novy FLA
naimportuj si novy zvuk..
ten zvuk si hod do prvniho frame na hlavni ose(hodis ho tam pomoci panelu properities)
v panelu properities nastav místo EVENT STREAM
pak hlavni casovou osu natahni do takove delky jako má ten zvuk
(jen este poznamka.aby nedochzelo ke zpomalovani projektu,tak musís mit stejny frameRate vsech dokumentu..tedy toho loadovacího i toho loadovaneho..napr.12)
vyexportuj do swf tento zvuk

ve vlastnim projektu pak napis tohle
loadMovieNum("cestaKtomuSWF",vrstva);//vrstva muze byt promenna nebo cislo -100000 - +10000000
a pak ten hudebni SWF muzes ovladat pomoci _root["_level"+vrstva].stop(); _root["_level"+vrstva].play();

tohle by ti melo pomoct..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0