Autor Zpráva
Majulko
Profil *
Preco pri prezerani mojej flashovej stranky sa zatazi procesor az na 90 percent? Da sa to nejak ovpyvnit? Urcite je to tou strankou, ale vie mi niekto povedat preco?
Mac
Profil
To je bežné. Zaťažený možno je, ale to neznamená, že nezvláda situáciu. Ak ti nič neseká, všetko ide a OS (okná) nepadá, tak pohoda - to flash robí.
M.F.
Profil *
no ale problem je ten, ze mi kamarat volal ze mu ta stranka seka...a to je problem, bo by som bol rad, keby bola stranka funkcna pre kazdeho...
M.F.
Profil *
A myslis ze by si mi mohol pomoct s jednym problemom ktory mam vo flashi?
Mac
Profil
M.F.

Asi nie, niesom do flashu a moc ho neuzbávam. Pozdravuj Alžbetu!
Ak to chapem spravne, tak M.F. = Majulko
M.F.
Profil *
to spravnes spravne....
M.F.
Profil *
prepac, uz som prepracovany...chcel som napisat "chapes spravne" :-)
DoubleThink
Profil *
To je bežné

Úplně běžné to není.
Pokus se omezit použití průhledných objektů (ve Flashi 8 taky rastrových efektů), zkus snížit framerate.
M.F.
Profil *
Frame rate som znizil z 24 na 18, priehladne objekty tam ziadne nemam...cely flash sa sklada zo siestych moviciek, ktore je kazde v inom leveli a nahravaju sa na seba postupne...
Boy
Profil
Další možnost je, že tam máš hodně nepotřebných onEnterFrame funkcí (událostí)
FlashManiac
Profil
No i me se jednou stalo ze jsem na stage nemel nic nez statickou bitmapu(nebo spis vektorovou kresbu), na ktere se pohybovaly asi 5 MC uplne mini...(take rucne nakreslenych vektrorem) a tady tohle mi vytezovalo PC na MAX a pritom tam nikde zadny kod nebyl...a kdyz jsem pak oddelal vektory(ty pohyblive) a nechal tam jenom tu statickou kresbu tak se mi opet bez jakéhokoliv kódu snízilo vytezovani na POUHYCH 60% pri 12FPS a rozliseni 800x600
takze asi toliko..ze to neni nemozne...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0