Autor Zpráva
lukas45
Profil *
mel sem jednu scenu, a ted sem vytvoril dalsi a soupnul ji pred tu prvni. bohuzel mi prestaly fungovat prikazy z prvni sceny vazane k casove ose.

priklad - tlacitko s prikazem _root.gotoAndPlay(8);
prehraje osmy snimek, ale z prvni sceny. a ne ze sceny, kde je tento prikaz pouzit.

netusite jak jednoduse ven???
nechce se mi prepisovat secky cesty...
dik
Anonymní
Profil *
_root.gotoAndPlay(8); by mělo fungovat tam kde je tlacítko ne ?
lukas45
Profil *
no to sem si taky myslel, ale nefunguje. mam flash 8, predtim v mx to bylo v pohode...
Kvakino
Profil
mmm... aj ja jsem to mel, ale dej nazev sceny kde by mel zacit a na tlacitko dej prikaz pro tu scenu

_root.gotoAndPlay("nazev sceny");

to je dalsi spusob...
lukas45
Profil *
to kvakino:
tomu sem moc nerozumnel. to mam vsude k prikazum dopisovat jeste scenu???
nebo se da vepsat neco na zacatek sceny, z ceho pak pochopi ze nema chodit jinam??? asi ne. :(

zatim sem musel sceny rozdelit do dvou swf, a na konci prvniho mam loadmovie druhyho. zda se mi ale ze pak animace sou trosku pomalejsi, je to mozny???
Kvakino
Profil
mas hlavni scenu a chces privolat externi swf? tak to chapu... tak aby v hlavni scene napriklad (main) prehralo externi soubor 1.swf a 2.swf...
lukas45
Profil *
to kvakino: tak nak sem to vyresil.
ale chtel sem pred moji scenu dat dalsi scenu (vse v jednom swf). problem je ze pokud su ve druhe scene tak secky prikazy typu _root.gotoANdStop(3); se aplikujou na prvni scenu, a ne na scenu kde je tlacitko, ci prikaz. pokud napisu jen gotoAndStop(3); vse je v pohode. to bych se ale sakra naprepisoval... :(
brizzan
Profil
ale chtel sem pred moji scenu dat dalsi scenu (vse v jednom swf). problem je ze pokud su ve druhe scene tak secky prikazy typu _root.gotoANdStop(3); se aplikujou na prvni scenu, a ne na scenu kde je tlacitko, ci prikaz.
A nebude to zrovna tim ze tam mas to _root....neni to nahodou oznaceni hlavni sceny?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0