Autor Zpráva
Ladza
Profil
Prosím vás, stále se mi nepodařilo vyřešit problém s načítáním proměných z php do flashe....

php script mam spravne...a promena kterou nacita,je v tomto formatu


echo "&zkontrolovano=".$zkontrolovano"&";

a ta promena ktera se odesila dostane hodnout ok pokud se pripojeni problehlo v pohode nebo bad...je to kontrola loginu.....

no a ve falshi mam

var load_login:LoadVars = new LoadVars();
load_login.login = _root.Nicklogin.text;
load_login.password = _root.Password.text;
load_login.sendAndLoad("login.php", load_login, "POST");
load_login.onLoad = function() {
zkontrolovano = load_login.zkontrovano;
if (zkontrolovano == undefined) {
zkontrolovano = load_login.zkontrovano;
return;
}
_root.data.text = zkontrolovano;
};


nejdriv t odesle jmeno a heslo php zkontroluje vypise ok nebo bad a pak to posel zas do falshe, jnez falsh je moc rychlej a potrebuji am dat nejakou podminku aby to dal do toho textoveho pole az kdyz se promena nacte....ja procet celou napovedu znam ji na spamet,je to tam popasany ale nejak divne a me to furd nefunguje zkousel jse i toto:


var load_login:LoadVars = new LoadVars();
load_login.login = _root.Nicklogin.text;
load_login.password = _root.Password.text;
load_login.sendAndLoad("login.php", load_login, "POST");
load_login.onData = function(src:String) {

if (src == undefined) {

trace("Error loading content.");

return;

}
_root.data.text=src;

thle funguje, alee nenacita to promenou zkontrolovano, nybrz nacte to vsechyn prikazy echo cotmam mam...+ takymeta tag....nevite nekdo jak na to...prosíííím díky moc

-zkouse jse i zapsat do textaku, vse ok, ael zase se to nestiha nacist...mozn to delam blbe..teda urcite :-D
FlashManiac
Profil
no a mohl bys treba este ozkouset aby se to nacetlo az za nejaky interval? (trba 1-2s)? pokud jak rikas je to moc rychle?
Ladza
Profil
ja sem puvodne mel takovou predstavu...ze bych v prvnim snimku odeslal promene do php, script se prihlasi a vrati promenou ....

jenze je to php...letda s timtextakem by to fungovalo takhle ze vych pak dal jest do toho 1snimku

load_login.onLoad=function(){
zkontrolovano=load_login.zkontrolovano;
}



a pak na nejaky 20.snimku bychteprv dal _root.data.text=zkontrolovano....jenze to by bylo moc skaredy si myslim....neams nejaky lepsi napad? jak ten interval posunout?
FlashManiac
Profil
no tohle opravdu netusim...jako vim ze Flash by mel nabizet udalosti ktere se aktivuji po prijmuti vyslanych a nasledne zpracovanych informaci..ale pokud rikas ze to ten script nestiha zpracovat..tak me prave napadlten interval..a mohl by prece byt reseny AS nemusel by byt pomoci snímků..ale ja prave do internetovych veci moc nedelam takze s timhle nemam zkusenosti...:(
Ladza
Profil
aha,....sakra, hodil by se mi BOY chlapec,...ten mi tohle poradil a nasmeroval,ale tohleje ina me moc....

BOY kd ejsi :-D
Ladza
Profil
UF tak jsem to konečne udlal, ankonec jsem to udella prs textak, ale stejne to ma malou musku, ktera je ale napatrna....i tak dekuju za pomoc
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0