Autor Zpráva
Kuba
Profil
Ahojte, prosim mám problém, udělal jsem jednoduchou prezentaci se zvukem ale na WEBu se stává že lidem s různou rychlostí procesoru se zvuk posouvá o třeba 5 sekund, což není přijatelný ptž to pak nesedí k jednotlivým efektům, chápete :) zkuste mi prosim poradit jak to vyřešit. Diky předem
Mistr
Profil
Kuba
Téma stačí poslat jen jednou, ne? Nebo mi nevěříš?
Ladza
Profil
a nwevyřečí tento problem preloader?vse nahrat a pak spustit?
Kuba
Profil
No a myslíš že se to liší od toho když jsemumístil na začátek prezentace tlačítko který to vše sputí? aby se nemohlo stát že by se nějak zvuk nahrál dřív? myslíš že preloader to zajistí jinak?
Kuba
Profil
Promiň Mistr, ale mě pak došlo že jsem téma napsal jinam než kam patří :)
Mistr
Profil
Kuba
V pořádku. Příště větší pozornost.
Kuba
Profil
Mistr
ok :))
myslíš teda že by pomohlo to externě připojit? nebo že by jak říká Ladza udělat preloader?
Mistr
Profil
Kuba
myslíš teda že by pomohlo to externě připojit? nebo že by jak říká Ladza udělat preloader?
S tím Ti, bohužel, neporadím. Ve flashi se prakticky nevyznám.
Kuba
Profil
Mistr
Aha, no nevadí, ale díky, jsem vděčnej za každou radu
Steve
Profil
Kuba
Preloader to zajistí tak, že nejprve načte úplně všechno a pak teprve pustí přehrávání, takže se ta prezentace bude chovat jako bys jí měl doma na disku (ono tomu tak vlastně je, ale to se tu neřeší)
Kuba
Profil
Steve
To je vlastně pravda, načte ji celou do paměti prohlížeče že? To bych mohl zkusit. Teď jen vytvořit ten preloader, moc se mi to nedařilo, jsem samouk :))
Byl by si schopen mi na jednoduchým příkladu napsat Preloader?
Anonymní
Profil *
Tady
si můžeš stáhnout plno Preloaderů, Tady je jeden jednoduší...
Kuba
Profil
Tak na stránky jsem mrkl, stáhl jsem si jeden, podle toho jsem se naučil dělat Preloadry takže už je umím, za to díky, ale problém je pořád stejnej.
Načte se to, Preloader je chvíli vidět (animace načítání) ale zvuk je stále posunut. Někde musím dělat nějakou chybu.
Oggy
Profil *
jj to se me stava tez. je to asi dane tim,ze pomalejsi pocitace (asi) nestihaji flash animace.ja kdyz si spustim animaci na netu, tak se me zvuk tez rozjede.ale kdyz si ji spustim z disku, vse je jak ma byt. pouzivam firefox, ale na to nema asi zadny vliv, snad jen, ze je na prehravani animaci malinko vytizenejsi nez iexplorer.
Kuba
Profil
Já jsem si říkal zapsat to nějak tak, aby se hudba se snímkama jakoby synchronizovala, když jsem totiž převedl přes Macromedii Flash video, mlo mnohem větší kapacitu než konkrétní Prezentace, ale nestalo se že by se zvuk posunul, ani o pul vteřinky a na jakymkoliv počítači. Ale nevim jestli to jde nějak zapsat Action Scriptem...
Boy
Profil
Ono by bylo lepší ten zvuk rozkouzkovat. Prostě mít pro každý efekt zvuk ve zvláštním souboru a ten poté spouštět. Pokud to však máš v jediném souboru, tak to jde ještě "synchronizovat" během animace tak, že když se spustí nějaký efekt, tak tam bude ještě příkaz zvuk.start(pocet_milisekund); , který bude říkat, kam má skočit zvuk.
Kuba
Profil
Boy
to mě vůbec nenapadlo, obě dvě varianty jsou dobrý vyzkoušet, díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0