Autor Zpráva
brizzan
Profil
Zdravim...asi to tu už bylo(ale nenasel jsem to)
Mam ve flashi pozadi(NESKLADA se jenom z jedne barvy-je to takova fotka)
a potreboval bych na nej vlozit MC ,na kterem je obrazek jeřábu,který ale nemá ctvercový tvar..takze kdyz tam ten jerab jako MC vlozim-tak to misto ktere je okolo toho jerabu se vyplni bílou barvou(tak aby se zaplnil zbytek MC do tvraru ctverce)..
Jak mam udelat to aby tam nebyla ta bila barva okolo jerabu..ale aby tam byl jen ten jerab....Da se neak okoli toho jerabu zpruhlednit tak aby kdyz vlozim na scenu MC s jerabem aby tam byl JEN ten jerab?...
Jestli to nekdo pochopil:-) tak by mi moh neak poradit..hodne mi to usnadni praci..diki moc
Kvakino
Profil
brizzan To chces delat ve Flashi? mmm... to je dobry, skus obrazek upravit ve Photoshopu anebo ve FireWorks-u, potom si to vyexportuj do Flash-u...
brizzan
Profil
No taky me to napadlo...tak se ten jerab upravil ve Photoshopu...nastavil sem mu pruhledne pozadi..ale stejne kdyz to vlozim do flashe tak je okolo toho jerabu zase bila barva
brizzan
Profil
Newim jestli jste to dobre pochopili...ja potrebuju ten jerab animovat....potrebuju ho tam vlozit a jak bude nabíhat stránka tak se pomoci Tweenu bude pohybovat po křivce...nejde mi o to vlozit ho do pozadi jako grafiku ale jako MC
Kvakino
Profil
brizzan No nevim jak to mam pochopit, jestli se ma pohybovat jako jeden celek, tak to se podivej na http://flash.jakpsatweb.cz/
Anonymní
Profil *
brizzan
to myslel tak, že když tam importuje jeřáb tak má kolem sebe to býlí který překryje to, co tam namaloval.
brizzan
Profil
brizzan
to myslel tak, že když tam importuje jeřáb tak má kolem sebe to býlí který překryje to, co tam namaloval.

Presne....jeste to zkusim trochu priblizit: www.greenday.com ....kdyz se podivate sem a pak kliknete treba na TOUR tak vam najede stranka a zespodu tam za chvili prijede fotka tech clenu(sice je zde trochu to bile ohraniceni ale to je tam schvalne)...proste bych chtel na svem webu udelat neco podobneho jak kdyz tam prijede ta fotka...
brizzan
Profil
Konecne sem to vyresil...potrebovalo to si s tim akorat trochu pohrat ve Photoshopu...a je to..
worky
Profil *
brizzan
Konecne sem to vyresil...potrebovalo to si s tim akorat trochu pohrat ve Photoshopu...a je to..


[i][/i]
Muzes me prosimte rict jak si to vyresil, mam ten samy problem ale zatim sem na to neprisel, jen misto photoshopu pouzivam fireworks. Dik
brizzan
Profil
No bohuzel fireworks nemam...ale ve photoshopu stacilo nastavit na zacatku pruhledne pozadi...a kdyz jsem ten obrazek ukladal tak sem dal moznost ulozit pro web...ale hlavnim zde bylo to ze se to musi ulozit jako format gif nebo png(pouzil jsem png-24)...protoze kdyz to ulozis jako jpg tak se ta pruhledna barva zmeni automaticky na bilou...promin ale opravdu newim jak na to ve fireworks...kdyztak si zkus stahnout photoshop..to je jedine co ti muzu poradit
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0