Autor Zpráva
tryzhas
Profil
cafte...mam takyto problem...robim jednu www stranku(zatial je rozpracovana)...
po jednom typkovi som "zdedil" intro loga tej animacie...
ide o to ze to intro je pekne a sa mi to nexce menit(bohuzial toho chlapika nepoznam ani neviem kto to je :( )

ked dam to intro do hlavnej stranky ako externy swf tak mi to nenormalne zacne "sekat"
ten pohyb tej sovy nie je robeny cez tweeny(teda je ale ten pohyb kridel nie) ale cez vela malych jpg, co si myslim ze je prava pricina preco mi to zacalo sekat...

netusim ze ako to optimalizovat....poradte ak viete...diky moc

cele som to hodil sem www.sfar.sk/www.zip

zabudol som tam akurat prihodit ten zdrojak toho intra, ale snad si to budete vediet vybrat z toho ;))
FlashManiac
Profil
no problem je asi nasledujici.. jednak zalezi na tom co v tech tweenech delas..ale obecne tohle zere hodne systemovych prostredku protoze to nema hardwarovou akceleraci..a pokud je tam tech objektu moc tak je to asi jasne..optimalizace je tedy dana..musis snizit pocet objektu nebo pozmenit ty efekty... sam jsme mel podobny problem..a este jiny s timerem...takze jsem na urcite projekty musel upustit dod reseni ve flashi a musel jsem prejit na DelphiX(resp Asphyre)...
vsechno je to prave jen o te HW akceleraci
tryzhas
Profil
ta animacia toho "prichodu" tej sovy je praveze robena cez jpg..cize to asi niekto urobil v externom softe a potom to rozsekal do jpg....

ach jo..skusim to nejako pomenit....
tryzhas
Profil
takze kto xce vidiet to intro tak som tam dal aj zdrojak...www.sfar.sk/intro.fla
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0