Autor Zpráva
Jan Mizera
Profil *
Chtěl jsem se zeptat když importuju do *.fla video ve formátu třeba .mpg (kodek divx) nebo .wmv (kodek windows media...) pak to exportuju do *.flv a udělám prezentaci v .swf
(trochu složitej popis...)

jak to bude s přehráváním videa? musí mít uživatel v počítači příslušnej kodek (divx, windows media,..), aby se mu to přehrálo nebo stačí flash player?

díky a s pozdravem
Jan Mizera
paganini(zavinac)cbox(tecka)cz
Hanz
Profil
Jan Mizera
Pokud se nepletu tak stačí flashplayer.
moltom
Profil *
Zdravím,

mám problémik s .flv videom vo Flashi.

Video je zostrihané vo Win Movie Makery a okrem "klasického" videa obsahuje v úvode sekvencie, kde sú na časovej osi (v Movie makery) natiahnuté obrázky, ku ktorým počuť zvukový komentár.

Video sa v pohode naimportuje (import - library) a dá sa v poriadku prehrať. Po exporte do .flv to však "zblbne" a namiesto toho aby tie obrázky v úvode boli prehrávané 30 sekúnd sú prakticky hneď preč, dôsledkom čoho je posunutie zvukovej stopy oproti obrazu...

Stretol sa niekto s niečím podobným?
moltom
Profil *
Tak som to konečne vyriešil:

natiahol som si to pôvodné video do iMovie (na iBooku) a skúšal exportovať do rôznych formátov. Zakaždým som potom dané video naimportoval do Flashu, exportoval ako .fla a čakal kedy to pôjde tak ako má. Nakoniec až keď som to skomprimoval ako .avi tak ide obraz aj zvuk a prekrývajú sa...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0