Autor Zpráva
Hanz
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Na www.macromedia.com jsem našel tenhle seznam mobilních telefonů, které by mněly flash podporovat:
Nokia 3650, 3660, 6600, Siemens SX1, Sony Ericsson P900.
Ale byl u toho uveden partner T-Mobile. Takže by mně zajímalo jestli to jako jde jen na těch mobilech od T-Mobile, nebo to jde prostě na všech bez rozdílů výrobce a distributora?

Jestli víte i o jiných kde Flash jede tak mi to prosím napište.
habendorf
Profil
Podle mě data jako data, tudíž na operátorovi by to záviset nemělo, záleží jen na přístroji (lépe řečeno na tom, jaký jeho firmware obsahuje browser). Ale jen odhaduji.
JohnBruk
Profil
hmmm...tak to by mě zajímalo, jaké mají tyhle malé věcičky (mobily) už procesory..., že si s flashem poradí... Každopádně sqvělé... jen tak dál.. Stejně už většina mobilů než klasické mobily začínají být pocket-pc---ala palm...Prostě to jsou už takové malé computery....no dalo se to čekat :-)
JohnBruk
Profil
btw: také bych řekl že je to jenom o tom softwaru...no a samozřejmě "hbitém" hardwaru :-)
Hanz
Profil
JohnBruk
habendorf
Trochu jsem zjišťoval a zjistil že je to úplně jinak!! (Alespoň jestli jsem to dobře pochopil). Zjistil jsem že to je jen někde. Mapa je zde:
http://www.macromedia.com/mobile/customers/map/
habendorf
Profil
Hanz: Hm... IMHO je to jen a jen věc obchodní politiky, komu prostě dají licenci na zabudování flashplayeru do mobilního browseru. Technicky je podle mě úplně jedno, v čí síti to lítá vzduchem. Asi je to něco jako bankovní aplikace - prostě ti t-mobile přihraje nějaký plug-in. Ale jen hádám.
jjj
Profil *
nevím co tím přesně bylo myšleno ale na sony ericssony jsem slyšel jedině o flash menu ktere se dá do telefonu dostat ale je to myslím zasah do firmwaru telefonu.
Gekon
Profil
jjj
No paráda. Téměř tři roky po založení tématu, a ty to vytáhneš se svojí zcela úžasnou a převratnou novinkou.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0