Autor Zpráva
kyklop
Profil
Ahoj,
mám swf ve Flashi MX 2004, které následně otevírá další swf, kde je "poptávkový formulář" s řadou input textů. A zde je kámen úrazu. Flash mi nezobrazuje diakritiku, např. místo Č zobrazí 2x kostičku. Písmo mám nastavené Arial CE, dokonce jsem ho i zařadil do Library pomocí add font, ale stále nic. Ono by to v podstatě ani tak "moc" nevadilo, kdyby pak následně nebyla data odesílána via php na mail, kterýžto se přijme, ale nedej bože, pokud právě je v nějakém input textu diakritika (resp. to, co místo diakritiky flash vytvoří), to se pak odešle přes php jen to, co je bez diakritiky.

Nevíte někdo, kde je zakopaný pes?
flz
Profil
skus vsetkym imput textom este priradit diakritiku cez Embed (v paneli properties pri oznacenom textvom poli)

moja zbierka diakritiky:
áäčďéěíňóôřšťůúýžÁČĎÉĚÍŇÓŘŠŤŮÚÝŽ
kyklop
Profil
tak... díky, toto funguje, když na disku otevřu swf a zkusím psát do inputů diakritiku. Ale pak to fouknu na web přes html soubor samozřejmě a je to v loji. Nefunguje.
kyklop
Profil
teď jsem žádal kolegyni na jiném pc, ať to prověří a jí to funguje normálně na WInXP, já teda jedu přes 98SE, není tady někde náhodou zakopanej ten čokl?
Luki
Profil *
No já mám obdobný problém...flash prostě vyšle data přes input text, na webu si jej přijme ASP soubor ale už bez diakritiky...nevím co s tím.
Nevíte si někdo rady?
Jestli se někdo najde, poraďte prosím - chim_chim@seznam.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0