Autor Zpráva
kyklop
Profil
Prosím,
jak by se dal refreshnout, resp. třeba znovu načíst swf? Mám takovej kalkulátor, jenž má 3 framy, který se přepínaj tlačítkama. Poslední strana je celkový sumář, ale pakliže zjistím, že jsem něco zvojtil při výběru a chci to opravit, logicky se vrátim o stránku zpět, kde zadám hodnoty znova, ale po přejetí opět na frame s celkovým sumářem už mám takřka všude "NaN". Napadlo mně, že by šlo udělat to, že při návratu na předchozí frame se tedy ta stránka "refreshne", ale nevím, zda to jde udělat. Nevěděl by někdo?
Díky.
XXX
Profil
staci, kdyz nastavis veskere promenne, co tam mas na puvodni hodnoty ;-)
kyklop
Profil
Negativ, zakto to nejde. To jsem zkoušel. Ale zároveň se musím omluvit za malou mistifikaci. Jasně, pokud by tam byly pouze nějaké inputy, určitě by to šlo, ale já tam zároveň mám combo boxy a tam se "na oko" vrátí při přechodu na ten frame hodnoty na původní, ale právě jen "na oko" a flash s nimi stále pracuje. Ale chybně. Pamatuje si původní a nedokáže je už "přehodnostit". Proto potřebuji nutně nějaký refresh.
XXX
Profil
a a v cem je problem? tak nastav i ty comboboxy na puvodni hodnoty.. nevidim v tom zadny problem ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0