Autor Zpráva
jura
Profil *
Je nějakým způsobem možné vytvořit motion tween pro dynamické textové pole? Třeba když chci, aby se text postupně objevil (motion tween a nastavení alpha movie clipu, ve kterém je textové pole z 0 na 100 %)... Když použiji statický text, animace funguje. Pokud to ale udělám s dynamickým textovým polem, animace funguje pouze při posunu po časové ose v souboru .fla, ale při přehrání v .swf se změna průhlednosti textu neprojeví...
XXX
Profil
dej si to dynamicke textove pole do samostatneho movieClipu a ten pak animuj - udelej s nim motionTween se zmenou pruhlednosti. kdyz vytvoris to dynamicke pole, tak ho nezapomen pojmenovat pote, co ho umistis do toho movieClipu i dole v panelu Propertis (kolonka Instance Name). nekdy to i proto nefunguje. stejne tak pojmenuj v panelu Properties i ten movieClip, kdyz jej das z knihovny na plochu ;-)
jura
Profil *
no textové pole mám v movie clipu. teď jsem movie clip i textové pole pojmenoval (každý jinak v řádku instance name) a změna průhlednosti funguje pro movie clip (barevné pozadí pod textem) ale text se stále nezprůhledňuje...
Steve
Profil
jura
musíš přibalit fonty (embed fonts) u textového pole
jura
Profil *
Díky všem, teď už to funguje, jak jsem si představoval...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0